Koho hrajete v seriálu Jedna rodina? A co se bude dít s vaší postavou?

Jmenuji se Beáta a přijdu ze Slovenska, ze slovenské kliniky. Vyměním si na chvíli pozici s hlavní představitelkou Patricií Pagáčovou, která hraje Olgu. Přijdu proto, aby bylo trošku jiskření, zvrat a rozruch, aby to nebylo pořád stereotypní. Zkrátka aby se otestovaly vztahy.

Přijdu udělat trošku fičák. Ale nejsem zlý vítr, podle mě je to pozitivní postava. Hraje si trošku s muži, ale nemyslí to špatně. Teda já se to tak snažím hrát.

Zdroj: VLM

Jak se vám natáčí s českým štábem?

Skvěle. V Praze jsem po delší době. Před dvěma lety jsem dělala pro jinou českou televizi a hodně mě to bavilo. V Jedné rodině jsou velmi příjemní a talentovaní lidé. Všichni jsou milí, je mi tu hezky. Možná je to i tím názvem.

Rozumějí všichni vaší slovenštině?

Bylo pár slovíček, kterým nerozuměli. Ale celkově myslím, že ano. My na Slovensku máme české programy, čteme české knihy či koukáme na české seriály. U vás se slovenština překládá nebo v našem filmu jsou pak české titulky, což je velká škoda.

Myslím si, že si tím zkracujeme IQ. Když bylo Československo, nikomu nevadil trošku jiný jazyk a teď je to problém. Je to smutné.

Lidi přestali být akční. Nevím, kam spěje ta doba a generace. Už bych nechtěla být mladá. Jsem ráda, když mi lidi rozumějí.

Ale mladě stále vypadáte. Jak se staráte o svou pleť?

Tím, že jsem herečka a mám pár let navíc, musím se o sebe starat. Navíc jsem dělala vrcholový sport, tak to člověku zůstane. Chodím pravidelně na masáže, na kosmetiku a mám dobré a drahé krémy.

Tak, jak dávám kvalitní jídlo do sebe, chci mít i kvalitní kosmetiku. A musíte být také pozitivně naladěná.

Jaký názor máte na plastické operace?

Když to někomu pomůže a je ta žena pak šťastná, proč ne. Plastické operace po padesátce doporučím každé druhé ženě, když ten zákrok bude jemný. Já nemám žádnou plastiku, zatím. Naštěstí.

Ale plastické operace u mladých holek? Vždyť ještě nevědí, jak budou vypadat po přechodu. Nejdřív by měly počkat, jak budou vypadat po tomto období. Když vám někde něco visí, třeba víčka, tak ta se dají upravit. Neodsuzuji to.

Ale vidím na amerických herečkách, jak jsou zdevastované, přitom tam mají ty nejlepší plastické chirurgy. Začíná to být degenerace. Mám pocit, že Avatar je hezčí než některé ženy po plastice.

Mám ráda evropskou krásu, jako jsou Francouzky. Jsou většinou přirozené, nebojí se vrásek a mám ráda takový styl krásy. Nesmíme podléhat trendům, ale abychom byly my spokojené.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články