K Vánocům patří cukroví, bramborový salát, ryby. Musíte se držet, abyste si udržela postavu, nebo si nic neodpíráte?

Mě baví, když se má moje tělo dobře. Když mu je dobře psychicky i fyzicky. Takže to pro mě není o tom, že bych se musela držet a odepřít si horu bramborového salátu s majonézou, ale vím, že mi po tom nebude dobře, a já se chci cítit fajn. Protože vím, že se to pak odráží v mé práci, v mých vztazích, prostě ve všem, tudíž to, že si dám občas čokoládu, je v pohodě, ale celkově jsem se naučila nedávat tělu věci, které mu škodí – co se týče potravin i kosmetiky. Prostě mu chci dát vše, co se mi dlouhodobě vrátí. Proto u nás vaříme jídla lehká a zdravá, člověk tak zahřeší jen trochu. Ale přejídání u nás není.

Zdroj: VLM

Máte partnera, který žije ve Francii, jak to budete dělat o vánočních svátcích?

Na Štědrý den budu u našich na Chodově. Mám z toho radost, protože vím, že je to pro naše velmi důležitý den. Dělá jim radost, že se o Vánocích sejdeme. Budu tam já, moje ségra, je to pro nás velká tradice. Když to jde, dáváme si se ségrou opravdu záležet, abychom tam mohly být. Pak pojedu do Francie za Nicolasem. Do půlky ledna budu chodit v Paříži do školy a učit se francouzsky. Takže to bude perfektní. Pokud mi nepraskne hlava, přijedu klidná.

Jak ve Francii slaví Vánoce?

Nevím, jak slaví všichni Francouzi, ale vím, jak se slaví na jihu Francie. Tam to mají perfektní, protože mají oceán a jdou surfovat. Minulý rok, když jsem tam byla, na sobě měli tlustý neopren, protože oceán měl podle mě minus padesát, ale oni si šli i tak zasurfovat a bylo to skvělé. To je zrovna aktivita, kterou v Praze nenajdeme.

Máte už nakoupené vánoční dárky, nebo to necháváte na poslední chvíli?

Většinou jdu nakupovat těsně před Vánoci. Máme se ségrou tradici, že chodíme kolem 20. či 21. prosince spolu. Většinou to máme už rozmyšlené a máme spolu hezký den. Líbí se mi, že se tím nestresujeme. Je to spíš o tom, že se potkáme a strávíme spolu čas.

Pamatujete si na nejbláznivější dárek, který jste našla pod stromečkem?

Od svého bývalého přítele jsem jednou dostala papouška, tak to bylo velmi nečekané. Nepamatovala jsem si, že bych ho chtěla, ale bylo to pak skvělé.

Co byste si přála najít tam letos?

Ani nevím. Mám pocit, že všechno, co bych potřebovala, nějakým způsobem už mám. Sama za sebe budu dávat věci, které mám ráda, na kterých mi záleží. Takže spoustu mých kamarádů najde něco od mé oblíbené kosmetické značky. Ale musím říct, že třeba ségra, když přijde ke mně domů, mi to krade. Tentokrát aspoň docílím toho, že to dostane hezky zabalené pod stromeček.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články