Heidi, co pro vás znamená mužská krása?

Charisma. Myslím si, že by chlap měl být charismatický. A třeba ani nemusí být tak krásný, když z něho vyzařuje něco, co má energii, to je pro mě krása.

Jsme na soutěži krásy Muž roku. Co by podle vás měl mít vítěz?

Dávám hodně na oči, pro mě je oko oknem do duše. Takže by měl mít rozhodně hezký pohled. Člověk totiž v očích vyčte, jestli je člověk hodný, nebo trošku pichlavý.

Zdroj: VLM

Blonďák, nebo brunet?

Radši tmavší. Mám ráda tmavší typy.

Jak už jste v minulých rozhovorech prozradila, chodíte na rande. Stále se ještě scházíte s muži, nebo už jste narazila na někoho zajímavého?

Občas na někoho, kdo mě zaujme, narazím, takže se sejdeme třeba dvakrát, třikrát, ale zatím nic vážného. To byste mě už asi někde potkali ve společnosti. Když mě někdo pozve, tak samozřejmě ráda na to rande, nebo spíš na kafe, jdu. Už tomu ani neříkám rande, protože to většinou dopadne tak, že to nedopadne.

Co říkáte na internetové seznamky?

Tam já nejsem. S mým jménem by to asi nebylo dobré. Nicméně si myslím, že třeba v době covidu takový Instagram fungoval trochu jako internetová seznamka. A možná funguje dodneška, ale já už to moc nejedu. Nicméně v tom covidu jsme se všichni nudili, tak jsme si prostě psali.

Čím by vás musel okouzlit muž, který by vám buď napsal přes Facebook, Instagram, nebo vás prostě oslovil na ulici?

Asi bych dala přednost tomu, že by mě potkal někde na ulici, protože přece jen jsou ty sociální sítě takový jiný svět. A čím by mě musel okouzlit? Nevím. Musel by být na mě milý, musel by o mě trošku zabojovat, musel by mě chtít. Třeba by mi přinesl i kytičku. Prostě aby byl takový normální.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články