Co je pro vás u kosmetiky nejdůležitější?

Dám hodně na pocit, který z daného produktu mám. Vybírám si proto krémy, které hydratují a krásně voní. Pak mám hned větší chuť do života. V autě mám navíc různé éterické oleje, které rozprašuji, když jsem unavená. Nevím, jestli je to zdravé, ale mně to pomáhá. Mám z toho dobrý pocit.

Máte nějaké ranní a večerní kosmetické rituály?

Kromě studené vody a hýbání pánví, aby mě nebolela záda, používám růžovou vodu. Pak taky jakékoliv sérum a špachtlí to zapracuji. Teprve potom nanesu denní a oční krém. A to stejné dělám i večer. Jen když někde cestuji a nemám špachtli, dám si na tvář jen olej. Snažím se to střídat. Nejsem ten striktní typ. A to je, myslím si, dobré i pro pleť.

Zdroj: VLM

Řešíte nějak vrásky?

Absolvovala jsem kurz obličejové jógy. Je to skvělé, ale nemám na to trpělivost. I když je pravda, že pár těch cviků cvičím při normální józe – různě nafukuji pusu, samé takové nelichotivé věci. Vždycky se modlím, když za mnou někdo cvičí, aby neviděl, jak jsem nafouknutá jako sysel, nebo jak mrkám či se mračím. Jinak se snažím kvalitně spát, to je nejdůležitější. Kolem desáté musí být tma a ticho.

Přemýšlela jste někdy o návštěvě plastického chirurga?

Až bude nejhůř, až budu opravdu šeredka, možná si nechám někde něco povytáhnout. Ale hrozně se bojím těch řezných ran. Uvidíme. Myslím si, že budu mít k povadlé pleti tendence. Každopádně zatím cvičím stoje na hlavě, do toho sport a spánek. Hlavně je to o tom, že když se cítím dobře, jsem spokojená. A když jsem unavená, přijdu si, že naopak vypadám blbě. Kdybych byla vnitřně spokojená, pořád bych navenek zářila. Tohle kdyby se mi do budoucna povedlo, nikam pod kudlu bych nemusela.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články