Pane Rosáku, co vás pojí s Petrem Jandou, když jste přišel na premiéru jeho dokumentu?

Je to kamarád, mám ho moc rád. A navíc ho obdivuji. Tím by mohlo být v podstatě řečeno všechno, ale to by bylo příliš skromné. Já jsem ho dřív obdivoval z dálky. Když jsme se poznali, začali jsme se zdravit, pak jsem ho pozval do jednoho pořadu a on mě pozval na tenis. Přes něj jsme se sblížili.

Teď se navštěvujeme, chodíme na jeho pravidelné party a hlavně spolu hrajeme tenis. Mám ho hrozně rád jako muzikanta. Můj hudební vkus se smrsknul na Mekyho Žbirku a Petra Jandu s Olympikem. Líbí se mi, když muzika má melodie, a ne jen ducání.

Zdroj: VLM

Prozradil vám Petr svůj elixír mládí? Je neskutečné, jak stále skotačí.

Já vůbec nevím, sám to nechápu. A kdybyste ho viděla, jak řádí na tom kurtu, to je proti všem přírodním zákonům. To není normální.

A to má za sebou rozvoz dětí a nevím, co ještě. Je neuvěřitelné, co za jeden den stihne, to by nestihl ani třicetiletý. Jeho to šíleně baví, to je na tom to úžasné.

Jak se udržujete v kondici vy?

Sportem, to je asi to hlavní. Snažím se nezakrnět, čtu si a koukám na zajímavé věci. Hlavně nekoukám na sociální sítě. Odstřihl jsem se a nesnáším je.

Byl jste hlavní tváří pořadu Riskuj či Bingo, koukáte na dnešní vědomostí pořady jako Na lovu a podobně?

Ano, koukám. Ondřej Sokol se mi hrozně líbí. Ti soutěžící to mají dnes jednodušší. V Riskuj nebyly volitelné možnosti. Tam museli rovnou říct, co si o tom myslí. Ale moderátoři to jednodušší nemají, jsou dobří.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články