Jani, máme tu další pokračování seriálu Co ste hasiči, můžete nám prozradit, co vaši postavu čeká nového?

Moji postavu Lenku, hasičku a veterinářku, čeká pokračování vztahu s hlavním hrdinou Petrem, kterého hraje Petr Rychlý. Společně budou řešit partnerství a otevřou i téma rodiny. Zda chtějí být matkou a otcem, nebo nechtějí, a co vlastně chtějí.

Zdroj: VLM

Jak se vám hraje po boku Petra Rychlého?

Skvěle, protože je s ním hrozná sranda, ale opravdu neuvěřitelná, zvlášť na zkouškách. My se máme rádi, známe se dlouho. On má rád, když se směji a já mám ráda, když mě rozesmívá.

Hrajete většinu komediálních rolí. Přejete si, aby vás režiséři obsadili i do něčeho dramatičtějšího?

Komediální role jsou skvělé. Když vám jdou, tak vás lidi milují, to mě baví. Kdysi, když jsem byla mladá, na divadle jsem hrála samé dramatické, umírající, mladé hrdinky. Přála jsem se naučit komedii. Teď, máte pravdu, že hraji komediální role, a baví mě to. Rozesmát lidi, přinést tu radost, to světlo, to je skvělý pocit.

Chtěla byste si někdy zahrát i pořádnou mrchu?

To já hraji, třeba ve Vyprávěj. Celkově mám dost nesympatických a nepříjemných postav. Vždycky je to ale na hraně únosnosti, že mě lidé stejně mají rádi.

To samozřejmě. Ale nestalo se vám třeba na ulici, že by vás někdo zastavil a kvůli té postavě vynadal?

Mně ne, ale musím říct, že znám kolegy, kteří to mají těžké. Třeba ve Vyprávěj Mahulena Bočanová. Ta měla velký problém. Je to trošku srandovní, že si lidé neoddělí postavy od těch herců. Je to jen role, my takoví opravdu nejsme. Třeba taky nejsem tak zábavná a milá.

Jaká jste teda v soukromí?

Zábavná, milá, skvělá a vtipná. (smích) Ne, myslím si, že jsem trošku náročná, že to se mnou není úplně jednoduché. Jsem velmi emotivní, prožívám velmi silně a intenzivně radost a humor. Stejně intenzivně se dokážu rozčílit, vzteknout, být smutná. Myslím si, že manžel to se mnou nemá úplně jednoduché.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články