Řešila jste u bývalých partnerů to, jak vypadají?

Vůbec. Nikdy jsem to neřešila. Byly mi jedno věk, národnost, výška, šířka. Vždycky jsem hledala laskavou povahu.

Zdroj: VLM

Plánujete s partnerem svatbu?

My jsme teď čtyři dny zasnoubení, takže určitě plánujeme. Ale asi až tak za rok.

To by měla vaše maminka Naďa Urbánková radost. Vzpomínáte na ni každý den?

Vzpomínám na ni každý den. Když se stane něco hezkého, tak si na ni vzpomenu, co by na to řekla. Když je něco těžké, tak si na ni taky vzpomenu, že bych jí potřebovala zavolat. Mému partnerovi zemřela v listopadu babička, v podstatě jeho druhá maminka, v 97 letech. My jsme se měly hrozně rády a den před tím, než zemřela, tak jsme si telefonovaly. Ona mi něco říkala a já jí řekla, ať se nebojí, že se o něj postarám. A ona druhý den zemřela.

Něco podobného se stalo s mojí mámou. Byli jsem u maminky na návštěvě minulý rok v říjnu. Ona byla z toho mého partnera nadšená, protože na něm je opravdu vidět, jak je hodný a rozumný člověk, který to má srovnané v životě i hlavě a srdci. Ona se na něj otočila řekla mu, ať se o mě postará, on jí odpověděl, že se postará. Týden na to začala mít mrtvičky a už to šlo z kopce. Jako kdyby obě čekaly, až se objeví ten partner a pak si řekly - letím.

Umíte si představit, že byste měla miminko?

Já jo, je mi 46 let. Sice jsem zdravá a miminko bych mít mohla, ale nevím, jestli by to bylo fér vůči tomu dítěti. Bylo by mi 56 let a měla bych desetileté dítě.

Autor: Lucie Šaléová

Související články