Gábi, vy už jste taková součást festivalu ve Varech, po kolikáté zde už jste?

Myslím si, že už minimálně po patnácté, protože jsem tento rok slavila v showbyznysu 25 let, v televizi. Myslím si, že alespoň z poloviny jezdila karlovarský festival. Většinou pracovat, což i tento rok pracuji. Moderuji tady golf a módní přehlídku, takže to mám většinou spojené s prací. Když byl Kristiánek malinký, tak jsem si někdy nechala tyto události ujít. Spíš jsme se odjeli někam koupat. Ale mám to tady moc ráda. Včera jsem potkala v hotelu Pupp Russella Crowea, hlavní hvězdu festivalu. Co si pamatuji, tak jsem tady v jednom podniku tančila se Sharon Stone. Prostě mám na o spoustu krásných vzpomínek. Jsou tady fajn lidi, mám to tady moc ráda. Když vyjde počasí, tak je to perfektní.

Zdroj: VLM

Stal se vám tady ve Varech někdy nějaký trapas, který byste ráda zapomněla?

Trapas se asi stal, ale že bych ho ráda zapomněla, to až zas tak úplně ne. Trapasů jsou Vary plné. Zrovna teď se mi stalo, když mám takovouto sukénku a on hodně foukal vítr, tak se tak „marilynovsky" zvedla, že jsem upustila své desky, které mám na přípravu na moderaci. Lidi se smáli, paní mi desky podávala, takže takový čerstvý trapas. Ale co oblétlo všechny mediální plátky, tak bylo to, když jsem tehdy měla takové krásné šaty s holými zády a pan režisér Menzel, protože pod takové šaty se nedaly dát kalhotky, takže jsem byla naostro, a on mi tam Jirka zajel rukou až na zadek. Všichni to nafotili a od té doby se to se mnou vleče. Každý rok se to vytáhne, ale Jirka měl smysl pro humor. Myslím si, že to bylo celé takové dost humorné. Ale je zajímavé, že se ta historie pořád vytahuje, takže to není tak, že se to stane jeden rok, ale pak se to s vámi vleče.

Letos jste tady s partnerem, nebo jste přijela sama?

Jsem tady s partnerem, protože jdeme na UniCredit party, kde jsme pozvaní. A zítra jdeme na golf. Když mám práci, tak on si tady relaxuje, má to tady moc rád. Má tady i spoustu známých a lidí z práce.

Autor: Lucie Šaléová

Související články