Vy už Ulici natáčíte 10 let. Neomrzelo vás někdy to ranní vstávání na natáčení?

To mě štve pořád, to se nijak nezměnilo. Je to standardní.

Ale evidentně máte dobrou náladu, i když jezdíte takto brzy ráno na plac.

My tu práci máme rádi. Nás to baví. Víme, že nenatáčíme hluboké umění, ale děláme něco, co nás opravdu těší.

Zdroj: VLM

Spousta herců, především z divadla, říká, že seriál Ulice je továrna. Jaký názor na to máte vy?

Já jsem především divadelní herec. Tu práci jsem přijal na půl roku a jsem tady deset let. Myslím si, že je úplně jedno, jestli člověk hraje ve filmu, nebo v Ulici, protože na té obrazovce či plátně je nakonec on, takže se musí snažit stejně. Hrát to co nejlépe. Kdybych tím opovrhoval, nemám tu co dělat.

Vaše postava Miloše si prošla už mnohým. Můžete nám prozradit, co dalšího ho čeká?

To se budete muset zeptat dramaturgů a scenáristů. Já to opravdu nevím, nevymýšlím si. Vždy si měsíc či dva týdny předtím přečtu, co bude, ale víc toho nevím.

Vaší seriálovou manželkou je Vanda Hybnerová, která momentálně ráda ukazuje, že máte peníze. Jak to prožíváte vy jako Miloš?

Miloš má svou Evu pořád rád. Takže když má Eva radost, Miloše to těší, to je všechno. Spíš promluvím o tom vztahu, co se mi na Milošovi líbí. Jemu se neustále líbí ženy, ale v životě by ho nenapadlo Evě zahnout. To je na té postavě hezké. Myslím si, že se tady stalo skoro všem postavám, že už k nějaké té nevěře došlo. Dokonce se k tomu schylovalo i u Miloše, ale já tvůrce prosil, ať to nedělají. Na tom je hrozně půvabný ten rozpor, jak se mu ty ženy líbí, třeba jim píše básně, je toho plný a pořád na to myslí, ale přitom by to Evině nikdy neudělal, protože ji má stejně nejradši.

Nechybí vám při natáčení váš herecký kolega Adrian Jastraban, se kterým jste byl nejlepší kamarád?

Strašně moc mi chybí. Ale třeba teď, až doděláme rozhovor, spolu jedeme hrát do Frýdku-Místku divadlo. Hodně se vidíme v divadle.

Stýkáte se i s jinými hereckými kolegy ze seriálu i mimo plac?

Třeba s Alenou Štréblovou, která je moje sestra.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články