Můžete nám prozradit, kam se vaše postava v Ulici bude v nejbližší době ubírat?

Neprozradím vám to, protože teď má moje postava takový malý útlum. Čeká na jaro, kdy zase rozkvete. Určitě mi moje rodina přichystala překvapení spolu se scenáristy.

Zdroj: VLM

Vaše seriálová dcera Blanka, kterou hraje Linda Rybová, teď řeší především exmanželku svého partnera Evžena. Jaký na to máte pohled vy?

Myslím si, že pokud se to nemusí příliš protínat v tom praktickém životě, tak se to má zařadit do kolonky minulost. A minulost se má řešit jen tak, že mi ho tamta přichystala takového, jakého já miluji. Proč bych řešila nějakou minulost, i když se to nepříjemně protíná. To je pak problém, ale neřešila bych to velkou bitkou.

Dcera vaší seriálové partnerky Vanda se vrátila zpátky k Luďkovi. Co si o tom myslíte?

Na Vandu nemám žádný názor. Vanda je úžasně napsaná figura, kterou skvěle hraje Kristýnka Hrušínská. Tam nemůžete mít názor, můžete jen zírat a je to hrozně zábavné. Mám ráda Vasila Fridricha jako kolegu. Je to člověk, o kterém jsem vždy věděla, že bude slavný, i v době, kdy ještě slavný nebyl. Je úžasný a Kristýnku znám odmalička. Říkám, že jsou to dobře rozdané karty.

Vy v Ulici hrajete už mnoho let. Vzpomínáte si vůbec, kolik to je?

Ne. Jsem ten typ, který se k minulosti moc nevrací a nepočítá. Nevím, jestli je to osm, nebo deset let.

Stále vás natáčení baví?

Baví, protože se vracíte mezi lidi, které považujete za rodinu. Navíc scenáristi mi vždycky vymyslí něco, co je pro mě zajímavé i po lidské stránce.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články