Jitko, na jaké rande nejvíce vzpomínáte?

Bylo jich hodně. Může to být romantické, někdy to má podtext, že se z toho může vyklubat něco jiného, nechci říct hlubšího na prvním rande, ale může tam něco zajiskřit. Také se může stát trapas, nemusí se to vůbec povést. Vy se načančáte a teď se něco stane. Jsou to komedie ze života. Mám to ráda i ve filmech.

Zdroj: VLM

Vzpomínáte si na svou úplně první schůzku?

Na první rande jsem šla, když mi bylo asi sedm let, ale ten kluk se strašně styděl. Byl dlouhý a já byla malá, tak jsem si na něj vyskočila a dala mu pusu na tvář. To je dětská historka. Pak byla spousta rande, některá byla krásná a některá zase ne. Je to historie.

Teď je moderní seznamovat se přes různé aplikace či seznamky. Jaký na to máte názor?

Nikdy bych do toho nešla, protože nemám ráda jakékoliv veřejné věci. V dnešní době to může být i trochu nebezpečné. Nevíte, koho potkáte, nevíte, co se může stát. Nevíte, kdo to je, za jakým účelem se s vámi chce setkat. Já jsem nedůvěřivá. Osobně bych do toho nešla. Ovšem znám páry, kterým to vyšlo, jsou spolu dlouho a seznámili se přes internet.

Zajdete si na rande i v dnešní době? Nebo třeba jen tak s někým na kávičku?

Chodím na kávičky, jsou to třeba pánové z mé kapely nebo jiní muzikanti. Ale na rande moc nechodím. Samozřejmě mám pozvání, třeba na večeři, ale šetřím čas. Jak jsem říkala, jsem trošku nedůvěřivá a taky se mi často nechce. Ale můžu si to sama ovlivnit. Myslím si, že není nic ztraceno.

Zdroj: vlasta.cz

Související články