Opravdu nejste trémista, nebo to jen schováváte?

Adriana: On by to neřekl, i kdyby to schovával.

Josef: Já to řeknu, prásknu to na sebe. Když nejde o život, jde o h.vno.

Zdroj: VLM

Který tanec ještě potřebujete dopilovat?

Josef: Všechny. Máme našlápnuto na tři tance, ten čtvrtý jsme začali minulý týden. Ale všechno je v procesu. Myslím si, že budeme pilovat až do sobotního rána, bych to tak tipnul.

Adriana: Určitě, protože je fajn dostat toho do těla co nejvíce hned ze začátku. To je jako, když vytesáte kámen nahrubo a pak to postupně doděláváte.

Kdo je podle vás největším favoritem soutěže?

Josef: Vůbec to tak nevnímám. Ale můžete se zeptat, komu nejvíce fandím.

Adriana: Komu nejvíce fandíš?

Josef: Strašně fandím Ivance Chýlkové a Honzovi. Lidsky jsme si velmi sedli. Honza má těžkou pozici, když se změnil z porotce zpátky na tanečníka. Podle mě je to hrozné. A Ivana má můj obdiv. Tuhle nabídku jsem vzal, když mi bylo 39, dnes je mi 41 a za dvacet let bych to nevzal. Za dvacet let to prostě neberu.

Adriana: To už nemusíš, když jsi teď tady.

A co si myslíte vy, Adriano?

Adriana: Tančit jsem nikoho neviděla, takže to z tohoto hlediska neumím říct. Nicméně fandím Terezce Maškové, je jako moje sestra, jak tady srandovně říkáme. Myslím si, že bude i pohybově šikovná. Ale i Darja s Dominikem budou dobří, Evě Samkové to také půjde. Každý pár bude mít něco svého.

Josef: Všechno to jsou hvězdy.

Máte vymyšlený rituál, aby se vám dařilo na tanečním parketu?

Josef: Začínáme tréninky tím, že si uvaříme kafe.

Adriana: Ano, to je takový první rituál. Na přenosy jsme se ještě nedostali, takže kdyžtak ještě něco vytvoříme přirozenou cestou.

Josef: Hodně se objímáme. Když se nám něco podaří, poznám na Adrianě, že je spokojená. Najednou změní řeč těla a vydává zvuky, které jinak nedělá. Někdy to trvá i tři hodiny tréninku, než je spokojená, ale je to hezké. My jsme úžasní v tom, že se káráme, ale umíme se i pochválit. Lidé by se měli více chválit.

Adriana: Teď jsme to řešili, když mě líčila moje maskérka, že ten taneční a soutěžní svět není moc hezký. Málokrát se mi stalo, že by si páry opravdu fandily. Tady to prostředí je jiné a hrozně příjemné. Chcete, aby ten dotyčný dobře dopadl, aby měl dobré známky, aby si to užil. Je to úplně jiná atmosféra než na soutěžích, tam je to tvrdší.

Josef: Proto jsem neřekl, že je to soutěž, ale projekt. To zní dobře.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články