Podle Kamily Špráchalové by měl člověk v padesáti brát život s humorem. Stárnutí totiž znamená jednoznačně tloustnutí. Sama o tom ví své. Během pěti let totiž přibrala třicet kilo. Jako tragédii to však nevnímá. „Jsem unavenější, ale necítím se hůř. Naopak mám velký nadhled, vážím si obyčejných věcí a vykolejí mě máloco,“ popisuje herečka, která si z rostoucí zadnice nic nedělá, ba co víc, je za ni ráda. Díky tomu, že má o pár kil navíc, se jí totiž krásně vypnula pleť a vrásky byste u ní tak hledali marně. „Já to říkám furt, že sádlo je nejlepší botox. Holt ženská se musí umět rozhodnout mezi zadnicí a obličejem. Buď bude mít krásný malý zadeček, ale ty vrásky tam budou, anebo bude mít pořádný základ rodiny, ale bude mít hezkou pleť. Obojí nejde,“ dává Kamila ženám radu, jak se přestat stresovat.

Péči o sebe sama Špráchalová dle svých slov nikdy příliš neřešila. Učí se to teprve s přibývajícími léty. A nedávno začala rovnou domácím barvením. To ale bohužel nedopadlo slavně. „Řekla jsem si, že si sama nabarvím vlasy. A výsledek? Mám zelenou hlavu. Ale je to dobrý, miluju zelenou,“ dodala se smíchem herečka, která prý počká, až barva odroste a poté „na to zase něco plácne“. Jak se zdá, Kamila Špráchalová se snadno nevzdává a je připravena složit reparát. Každopádně její životní partner, režisér Jan Pecha, se s ní doma určitě nenudí.

Tohle jste o Kamile Špráchalové věděli?

  • Narodila se 5. září 1971 v Praze.
  • Vystudovala Pražskou konzervatoř a první angažmá získala hned po škole v Divadle ABC.
  • Promlouvá k nám hlasem Cameron Diaz, Nicol Kidman, Rachel Weisz, Umy Thurman, Gwyneth Paltrow, Jodie Foster, Charlize Theron, Katherine Heigl, Kate Beckinsale, Kim Besinger a mnoha dalších.
  • Hrála v řadě pohádek, např. Princezna za tři koruny, Ptačí král nebo Nevěsta s velkýma nohama. Objevila se v seriálech Pojišťovna štěstí, Temný Kraj nebo Krejzovi.
  • Jejím životním partnerem je režisér Jan Pecha, za něhož se nikdy neprovdala. Mají spolu dva syny, Kryštofa a Františka Kvida.

Zdroj: vlasta.cz