Katko, máte opět nádherné šaty. Pokaždé vás vidíme v jiné skvostné róbě. Dokážete odhadnout, kolik kousků doma máte?

Děkuji moc za kompliment. Mám zásobu šatů, protože jsem často na pódiu, takže je potřeba je střídat. Ale kolik jich je přesně, to nevím.

Zdroj: VLM

Jste v módě spíš konzervativní a držíte se stejného stylu, anebo ráda experimentujete?

Nemám vyhraněný styl. Kousek se mi musí hlavně líbit a musí mi slušet. Ani s barvami nemám žádný problém. Záleží na konkrétních šatech. Mohou být pošité kamínky nebo jednoduché z krásného materiálu. Nejlépe však jednobarevné, nemám moc ráda míchání barev.

Co nejraději nosíte ve volném čase?

Tepláky a tričko. Žiji na vesnici za Prahou, kde chodím sportovně oblečená. Ve městě chci ale být za dámu, a tak jsem vždy upravená.

Chodíte ráda na nákupy?

Moc ne, nebaví mě to. Trávit čas ve městě v obchodě mi připadá zbytečné. Pokud něco sháním, je to už opravdu nutné a nakupuji to na internetu. Pro mě je to velmi pohodlné. Přivezou vám to domů, vyzkoušíte si to, a když vám to nesedí, tak to zase vrátíte zpátky.

Děláte si s dcerou holčičí dny? Že si zajdete třeba ke kadeřníkovi nebo na kosmetiku?

My máme holčičí dny spíš u koní. Nebo někde narychlo u dobrého jídla. Po kosmetikách či různých salonech moc času opravdu netrávíme. To je další věc, která mě moc nebaví. Čas od času je to fajn, když se o vás někdo postará a udělá vám dobře, to ano, ale nesmí to být moc často.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články