Katko, jsme na party, kde máte dceru?

Dcera spinká. Přišla jsem na party ve stavu vyvenčení. Takže já jsem úplně v klidu.

Zdroj: VLM

Hlídá tatínek?

Dneska hlídá tatínek. Dneska je sobota.

Máte přesný den, kdy vyrážíte do víru velkoměsta, nebo je to různé?

Je to namátkové. Míša přijíždí domů na víkend, takže víkendy jsou vždycky společné, když se podaří. Ne každý víkend je doma, ne každý víkend jsem doma já. Dneska jsem na party.

Když jsme se viděly naposled, pochvalovala jste si pozdní mateřství. Dokonce jste říkala, že byste chtěla ještě jedno dítě. Platí to stále?

Jo, já se ničemu nebráním. Neříkám ani jo, ani ne. Moc neplánuji, nechávám to na přírodě. Kája taky nebyla plánovaná. Ale přišla včas, kdy to prostě mělo přijít. Nechávám to i tomu druhému takto otevřené. Užíváme si každý moment, protože je to nádherné, opravdu je to nádherné. Je mi líto každé minuty, kdy nejsem doma. I když zažívám nádherné chvíle na jevišti. Je to na misce vah, ale to mateřství má vždycky něco navrch. Ale práci miluji a jsem ráda, že ji mohu dělat. Spousta žen, když jsou na mateřské, není to úplně jednoduché. Nebylo to úplně jednoduché ani pro mě. Ale zvládli jsme to a jsem za to strašně ráda.

Jezdíte turné s DJ Bobem, ikonou 90. let. Jaký doopravdy je?

Teď máme koncert v Plzni a Ostravě, takže i český divák může zažít tu atmosféru. Ale je to trošičku jiné, protože je to koncert. Ale turné, ten halový koncert je strukturovaný od začátku do konce, je tam velká výprava, jsou tam kostýmy. Je to prošpikované od začátku do konce a trvá to 2,5 hodiny. Jsme v euforii a možná si tam i tím skákáním zasportujeme.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články