Leono, co pro vás znamená mužská krása?

Mně se vždycky líbili takoví ti nekrasavci. Jako Jean Reno, Robert de Niro a jim podobní. Prostě takoví milí, oduševnělí, usměvaví, sympatičtí, chytří chlapi, z nichž kape charisma. Takoví, kteří mají co říct a nemluví jen o sobě. Určitě ne prvoplánoví modelové.

Zdroj: VLM

Ale dnes jsme na soutěži krásy Muž roku, kde fyzično převládá. Co vás na mužském těle zaujme jako první?

Jak se tak dívám soutěžící, nemyslím si, že je to jen o krásném těle, dokonalém střihu vlasů či bílých zubech. Jsou to především mladí muži, kteří mají své sny a jsou zajímaví po všech stránkách. Jinak mě zaujme pohled a to, co z něj vyzařuje. Jestli je prázdný, nebo je tam nějaká zajímavá zpráva… To mnohé napoví.

Muž vašeho života, váš syn, se odstěhoval do zahraničí kvůli studiu. Jak jako maminka zvládáte odloučení?

Domnívám se, že to zvládám velice dobře. Měla jsem pocit, že to bude smutnější, ale vůbec to tak není. Když to člověk v sobě přijme, je to mnohem snazší. Často spolu komunikujeme, voláme si. Každý druhý měsíc navíc přiletí na návštěvu, protože Itálie je poměrně dostupná.

Už si domů přivedl slečnu?

Domů ji zatím nepřivedl, ale jeho přítelkyni jsem poznala v Miláně, když jsem ho tam byla navštívit. Zamiloval se do své spolužačky. Viděli jsme se spolu jeden celý den, takže se dá říct, že jsem ji poznala. Mám z ní příjemný pocit. Je to milá a krásná holka.

Jaká jednou budete tchyně?

Celý život se snažím být k lidem vstřícná, abych byla ochotná a laskavá. Takže nemám představu, jaká bych měla být tchyně. Budu snad přirozená. Je třeba mladé lidi podpořit, být jim oporou. Když se mají rádi, jde všechno snadno. Moc si přeji, aby do mého života vstoupil nový člověk. Jednou to bude jeho manželka a taková moje dcera.

Jste vy sama otevřená lásce?

Jsem otevřená lásce na všech frontách. Nejsem ten typ, který by říkal, že už ho vztah nezajímá. Zajímá.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články