Ukrytá knihovna Libušky Rohlíčkové: Manžel ji dělal vlastnoručně, nejvíce čte naše dcera

Martina Nováčková | 23. 5. 2023

O tanečnicích se říká, že toho kvůli své náročné profesi toho moc nenačtou. Jak je na tom bývalá hvězda parketu Divadla Broadway? Libuška Rohlíčková vzala Vlastu do svého království a ukázala knihovnu na půdě a oblíbené knihy.

Bývalá tanečnice a dnes kosmetička sice hned na začátku přiznala, že není zrovna vášnivou čtenářkou, ale kvůli své malé dceři Elle si knihy oblíbila. Její manžel Zdeněk Rohlíček jako domácí kutil udělal menší knihovnu na půdě, kde mají svou zašívárnu.

Zdroj: Youtube

„Dceři čteme pravidelně každý večer pohádky. Vlastně nejvíce za svůj život čtu teď. Přiznám se, že nejsem vášnivý čtenář, nečtu žádné romány. Jediné, co jsem přečetla, bylo 50 odstínu šedi," smála se Libuška.

Za to její manžel Zdeněk, syn herečky Evy Hruškové, si na četbu čas najde. Sám upřednostňuje poslední dobou spíše motivační literaturu.

„Moje máma čte hodně, obě babičky jsou vášnivé čtenářky, a to se přeneslo na naši Ellinku," doplnil manželku Zdeněk. Rád by časem knihovnu ještě více zvětšil, zatím je prý spíš provizorní.

Autor: Lucie Šaléová

Tagy Eva Hrušková knihovna Libuše Vojtková Zdeněk Rohlíček