Kdo by čekal speciální fígle a lektvary věčného mládí, bude zklamán. Herečka totiž o sebe dle svých slov nijak zvlášť nepečuje. "Moc si na to nepotrpím. Pravidelně používám jen přírodní mandlové anebo ty úplně jednoduché lékárnické krémy," přiznala. Zcela cizí jsou jí pak odličovadla. "Většinou použiju jen mýdlo, pleťovou či micelární vodu používám jen velmi výjimečně. A pleťovou masku jsem na obličeji neměla v životě. Co dál by se ještě mělo dělat?" směje se herečka.

Na přemíru všelijakých krémíčků a mazání si Linda dle všeho nepotrpí. Není člověk, kterého by to bavilo. "Mám pár oblíbených produktů, které mi vyhovují, které jsou šetrné k přírodě, a tím to končí. Ale už je to se mnou lepší, dřív jsem na to úplně kašlala. Dnes si ujíždím na bylinkových olejích do vany," přiznává. Za krásu sympatické plavovlásky tak můžou nejspíš především kvalitní geny po rodičích.

Sama Rybová svůj vzhled však přisuzuje spíše jakési mladistvé energii, kterou v sobě uchovává. "Většinou se cítím jako malá holka, no a někdy zase jako prababička. Má to takové výkyvy. Určitě mě ale omlazují i moje děti. Udržuji se s nimi v dětském světě. A teď je to ještě zajímavější, když jsou v pubertě," směje se herečka, kterou můžeme večer co večer vídat na televizních obrazovkách například v nekonečném nováckém seriálu Ulice.

Zdroj: vlasta.cz