Paní Krbová, Ulice slaví 18 let, vy jste tam od úplného začátku. Jak na tu celou dobu vzpomínáte?

Je to moje nejdelší angažmá, což asi jen tak něco nepřekoná. Jsem tam ráda, Ulice mi přivedla do života mnoho přátel, ať už to jsou lidé ze štábu, nebo kolegové. Také jsem jí vděčná za spoustu hezkých hereckých příležitostí, protože moje postava měla opravdu turbulentní osudy. Je to trvalka mezi českými seriály a má úžasnou fanouškovskou základnu. Navíc si uchovává svou řemeslnou úroveň, toho si velmi, velmi cením.

Zdroj: VLM

Vy ale teď ze seriálu na chvíli odcházíte. Sama jste řekla, že jdete na střídačku.

Když použijeme sportovní terminologii, jsem na střídačce. A na led vyjíždím jen občas. Tohle období, kdy mám víc času pro ostatní projekty, hlavně pro divadlo, které jsem zase začala dělat intenzivně, mě strašně baví. Zároveň se ale strašně těším, co mi scenáristi za nějaký čas vymyslí za hezký příběh. A taky na to, až budu zase ochotně vstávat v pět ráno a budu si dávat první kafe v cateringu.

Takže se fanoušci nemusejí bát, že byste úplně odešla?

Ne, ne. Zatím je to pořád moje srdcovka. Mám takové delší vodítko, když použiji jinou terminologii. Nevzdávám se toho projektu, jen tam teď nějakou dobu nebudu.

Vídáte se s kolegy z Ulice i mimo plac?

Za dřívějších dob jsme spolu jezdili na vodu, na lyže, ale jak ti mladí začali mít rodiny, nám děti vyrostly a musíme hlídat vnoučata, tak už to není tak intenzivní. Ale například s Adrianem Jastrabanem, který se mnou hrál, spolu hrajeme v divadle, takže se vídáme velmi často.

Autor: Lucie Šáleová

Zdroj: vlasta.cz

Související články