Lucko, jste hvězda primácké ZOO, co nového vás čeká?

Jak už je známo, tak tam mám linku s Markem Němcem alias Charliem. Jsme tam spolu ve vztahu, trochu to teď bude skřípat. Bude tam menší, teda spíš větší drama. Vstoupí do toho nová postava, kterou hraje Denisa Nesvačilová a bude hrát moji kamarádku. Bude to zajímavé, těším se na to. Zase tam budou nové dějové linky. Moje postava bude mít nový pohled na věc, bude mít trochu jinou energii, než měla doposud.

Zdroj: VLM

Ve svém soukromém životě jste šťastná a málokdo ví, že váš partner je hasič. To by vám mohlo mnoho žen závidět.

Ano, mám doma hasiče. Je výhoda mít někoho, kdo je úplně mimo obor. Ono už to teď moc lidí neví, protože jsem nedávno úplně zrušila sociální sítě. Chtěla jsem žít spíše přítomně a ne život za telefonem, protože sama na sobě jsem poznávala, že když někde jsme, tak to trvalo nafotit to, natočit to, ať to člověk sdílí. Řekla jsem si, že tak úplně žít nechci. Takže jsem se rozhodla, udělala, smazala a jsem takhle spokojenější. Užívám si ten daný moment daleko víc.

Sociální sítě k profesi herečky nepotřebujete?

Já jsem vždycky měla uzavřený účet na Instagramu. Nikdy jsem nepřičichla k tomu hledat mnoho sledujících, protože se mi nelíbí teleshoppingový styl, který tam jede. Ani sama jsem nesledovala takové účty, nebylo mi to blízké. A myslím, že teď už to jiné nebude. I když se říká "nikdy neříkej nikdy". Ale i to málo, co jsem měla, mi stačilo na to, abych od toho upustila úplně.

Když se vrátím k vašemu příteli hasiči, co na něm nejvíc obdivujete?

Asi jeho přizpůsobivost, rozvážnost a umění řešit věci s klidem, protože já jsem taková rozlétaná, emotivní a on mě vždycky dokáže tak hezky uzemnit ve správným slova smyslu.

A je něco, co byste mu mohla vytknout?

Mohl by mi pomáhat v uklízení. Ale zastávám spíše tradiční roli ženy, že by měla uklízet a vařit. I když dneska se tyto věci bourají, ve smyslu, že by se měli oba podílet na domácnosti stejně, ale já to mám pořád tak postaru. Asi je to tím, že jsem to vždycky viděla doma. Mamka byla ta, co opečovávala domov a zabydlovala. A já to mám po ní. I když to člověka občas dost vysiluje a pak jednoho dne bouchne, a řekne si, že tady všechno dělá sám. Vlastně si stěžuje na něco, co sám chce.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články