Máte holčičí dny, kdy si spolu vyrazíte na nákupy, na kosmetiku, ke kadeřníkovi?

Lucie: Máme holčičí dny, ale úplně jinak. My spíš jdeme na výlet s pejsky do přírody, do lesa. Máme tři zlaté retrívry, tak jdeme většinou někam k rybníku. Vždycky je to příroda. Já nákupy nesnáším, na pedikúru jdu jednou za rok, takže tam bychom se spolu nepotkaly.

Zdroj: VLM

A co vy, Amélie, nakupujete ráda a vyhledáváte typicky holčičí zábavu?

Amélie: Ráda si koupím něco nového, mám z toho radost, cítím se v tom dobře. Ale že bych byla jako ty nakupující holky, to se říct nedá.

Lucie: Občas vyrazíme spolu do kina.

Máte podobný vkus na filmy?

Amélie: Myslím si, že to tolik neřešíme. Doma se na něco podíváme.

Lucie: Teď mě napadlo, že Amélka koukala na jednu minisérii a doporučila mi ji. Já jsem na ni kvůli tématu koukat nechtěla, nakonec jsem to zkoukla a musela jsem jí dát za pravdu, že byla výborná. Myslím si, že máme podobný vkus, ale ji zajímají ještě jiná témata než mě.

Amélie: Mám hrozně ráda scénáře od kriminalisty Josefa Mareše. Ráda koukám na věci od pana režiséra Bebjaka, jeho projekty se mi líbí nejvíc.

Amélie hraje ve Specialistech. Koukáte na svou dceru v televizi?

Lucie: Ne. Občas ji zahlédnu, ale je to úplná náhoda, když to běží. Když zaslechnu její hlas, tak se otočím, chvilku se na to podívám, ale že bych si pouštěla Specialisty, to nedělám. Beru to jako práci, která je jako každá jiná. Možná je to i tím, jak to běží večer od osmi, tak jsem buď v divadle, nebo když je teď ještě déle světlo, jsem někde venku. Obecně na televizi moc nekoukáme. My si spíš něco vybereme a pustíme si to, než bychom měli doma puštěnou televizi.

Vy jste na maminku někdy koukala?

Amélie: Ne. My se máme rády, tak jak jsme. Samozřejmě se v práci stoprocentně podpoříme, pomůžeme si, jsme si oporou. Ale že bych volala „Mámo, už jsi v televizi“, to neděláme.

Lucie: Ale je pravda, že na premiéry do divadla ji vždycky zvu a vždycky přijde. To jsem zase ráda, že tam chodí.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články