Končí natáčení Zlaté labutě, jak prožíváte to, že projekt po roce a půl končí?

Je to zvláštní, smutné. Vlastně si ani nepamatuji, kdy to začalo, a už to končí. Čekal jsem, že tady strávím celý život, abych se nemusel starat o žádnou jinou práci a mohl se soustředit jenom na toto. Ale bohužel, diváci na to nechtějí koukat. (smích) Ne, je hrozně hezké, zvláštní, dívat se, když vejdete do toho ateliéru, kde jste vídali obchod, byt Kučerů, jak to končí, najednou se ateliéry rozebírají. Vlastně se boří ta iluze, kterou jsme vytvořili. Najednou zůstane holý ateliér, prázdný sál a všichni se rozejdeme někam jinam vytvářet jiné iluze.

Zdroj: VLM

Co vám bude nejvíc chybět?

Kolegové. Simona Lewandowská, s tou jsem tady strávil asi nejvíc času. Skamarádili jsme se a hodně jsme se zasmáli. Bylo to intenzivní přátelství. Byli tu i další příjemní lidé, příjemný štáb. Lidi se tu chovali k sobě velmi hezky.

Bude dotočná, půjdete tam taky?

Ano, rád piji alkohol.

Na to jsem se zrovna neptala, ale děkujeme za hezkou odpověď.

Jasně že půjdu. Chci se s těmi lidmi rozloučit. Nechci, aby můj život byl stavěný, že tady končí moje práce a už se s těmi lidmi nechci vidět.

Co vás čeká za další projekty?

Teď je toho hodně. Až člověk přemýšlí, jestli mu zbyde čas i na osobní život. Asi nebudu nic prozrazovat. Ale když se mě někdo zeptá na soukromí, tak asi žádné nebude.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články