Jeden z nejlepších českých herců přiznává, že se v dřívějších dobách nechoval zrovna příkladně. Otáčel se za každou sukní, chodil na divoké večírky a k ženám se nechoval jako gentleman. Teď se to jeho partnerce a synovi Samuelovi snaží vynahradit, jak to jen jde.

Zdroj: Youtube

„Přijde mi, že neexistuje žádná rodina, která by neměla tajemství. Holky mají milence, kluci mají milenky. Pak se něco tutlá, třeba nemanželské dítě. Vždycky je to nejvíce vidět na těch lidech, co se na můj vkus až moc objevují v médiích," rozpovídal se herec při generální zkoušce komedie hry A je to venku!, kde hraje tátu od rodiny s velkým tajemstvím.

Sám si užívá, že se na „stará kolena" dočkal dalšího syna. Až teď si uvědomuje, co mu utíkalo za krásu, když se více věnoval kariéře než rodině.

„Vážím si víc žen než mužů. Pak jednoho krásného dne se stane, že se už neotočíte za každou sukní, že už si u každé ženy v plavkách u bazénu nepředstavíte, že by to bylo docela fajn. V tu chvíli vám začne záležet na těch podstatných věcech. Kariéra už šla stranou. Jo, tak si teď syna užívám a moc mě to baví," dodal s úsměvem.

Autor: Lucie Šaléová

Související články