Moniko, s Honzou Bendigem jste velcí kamarádi. Křtila jste jeho knížku. Věděla jste o věcech, kterými si procházel?

Ještě jsem neměla možnost si tu knížku přečíst. Nevím, o čem konkrétně tam píše.

Třeba o pokusu o sebevraždu a psychických problémech.

O tomhle jsem nevěděla. Sama jsem z toho překvapená.

Zdroj: VLM

Máte také nějakou svoji 13. komnatu, kterou byste mohla odtajnit v knize?

Nemyslím si, že bych měla něco tak zásadního ve svém životě. Samozřejmě jsou věci, které patří do soukromí a které ven nedávám, ale na knihu to asi není. Upřímně nevím, o čem by moje kniha měla být. Takže klobouk dolů, že Honza ví a má o čem psát.

Blíží se Vánoce. Nakupujete dárky předem, nebo to necháváte na poslední chvíli?

Něco málo už mám, hlavně pro Ruminku. Ona miluje knížky. Ale jinak mě to teprve čeká. Myslela jsem si, že na konci listopadu to budu mít vše vymyšlené a nakoupené, ale nemám, ostatně jako každý rok. Jdu do toho až v prosinci.

S kým vším letos oslavíte Štědrý večer?

S mými nejbližšími. Takže rodina, ségra, partner, maminka, taťka, Ruminka a asi přijde i pár přátel. Už jsme o tom debatovali.

Co byste si přála najít pod stromečkem?

Jako každý rok mám jedno jediné přání, a to, abychom byli zdraví, šťastní a měli pohodu. I když to zní možná jako klišé, já to myslím upřímně a je to pro mě nejdůležitější přání v životě. Vím, že když si to člověk přeje, tak to tak bude. Děkuji za to tam nahoru. A co se týká materiálních věcí, přála bych si třeba ponožky.

Máte speciální recept na cukroví, které u vás vede?

Nemám, cukroví jsme vždycky objednávali. Ale tento rok budu koukat po internetu a budeme s Ruminkou péct. Miluji rohlíčky a linecké.

Zdroj: vlasta.cz

Související články