V létě se řeší hodně bezpečnost malých dětí, jako jsou bazény a jiné nástrahy. Máte nějaké fígle, aby se vaše malá dcerka nezranila? Nebo nedej bože, aby se dítě utopilo?

Naše dítě je extrémní kamikadze, té se pořád něco děje. Ona je v podstatě kluk v holčičím těle. Šatičky to jo, ale jsou to pořád odřené nohy. Co se týče těch bazénů, to je nejčastější příčina smrti dítěte. Nejhorší jsou rodinné oslavy, kdy si všichni myslí, že to dítě hlídá, a vlastně ho nehlídá nikdo. Důležité je říct, že to utonutí je strašně tiché. Všichni mají z filmů zažité to, že se plácá rukama, ale tak to vůbec není. Když se někdo topí, je jedno jestli dítě nebo dospělý, zajede pod hladinu a je ticho. Je fakt strašně důležité, aby na to dítě pořád někdo koukal. Aby si lidé řekli, že jdou třeba na záchod, aby na dítě koukal on. Věnovat pozornost tomu, aby to dítě pořád někdo hlídal. Může se stát, že se ty dozory prostě minou.

Zdroj: VLM

A je na Bibiance znát, že by chtěla být herečkou po mamince?

Ona je hrozný komediant, ale hrozný. Zpívá a tančí. Zrovna včera jsme to řešili s manželem, že se možná bude ubírat nějakým takovým směrem. Strašně se předvádí, takže uvidíme. Zatím to nasvědčuje tomu, že asi půjde v uměleckých směrech.

Autor: Lucie Šaléová

Související články