Pavlo, představila jste pokračování seriálu Osada s tím, že mezi chalupáře přivedete miminko. Můžete nám ještě něco prozradit o vaší postavě?

Myslím si, že už tu postavu popisovat nemusím, že jí lidé dobře znají z první série. A teď v té druhé mohou pozorovat, jak s mým milovaným manželem Davidem zvládáme to rozšíření rodiny.

Zdroj: VLM

Někdy se říká, že to pokračování u těch seriálů není tak úspěšné jako u první série. Nebojíte se, že to u diváků nebude mít už takový ohlas?

Kdo se bojí, nesmí do lesa. Když mi přišly ty scénáře, tak mi přišly trošku ty vztahy drsné, přiostřené. Na druhou stranu ono se to musí někam posunout. A tím, že to Radek udělal tak, jak to udělal, tak si myslím, že by to mohlo fungovat a být vtipné. Jak jsem tak pochopila z reakcí diváků, které různě potkávám, že si ty postavy lidi zamilovali a chtějí vědět, co s nimi bude dál.

Čeká vás ještě něco jiného kromě představování Osady?

Minulý rok jsme natočili filmovou verzi Amerikánky od Viktora Tauše, tak nás čeká v květnu premiéra. Teď točím další film, bude to hraný debut dokumentaristky Veroniky Liškové. Pracovní název je Rok vdovy. Uvidíme, jak to s tím názvem ještě dopadne. Čeká mě toho hodně a je to hezké.

Autor: Lucie Šaléová

Související články