Sabino, představil se program letní scény Divadla Kalich. Koho tam budete hrát?

Hraji Debbie, maminku a manželku. Řekla bych, že je striktní, a je to žena, která chce mít vše v pořádku. Pracuje naplno a stará se o rodinu. Její manžel je v některých rozhodnutích pomalejší, to jí moc nevyhovuje. Je to britská rodina, slušná a do toho nám přijede návštěva. Návštěvou myslím Táňu Medveckou… A začnou se dít věci. Víc bych k tomu neprozrazovala.

Zdroj: VLM

Jak to děláte s dovolenou, když hrajete i o prázdninách?

Termíny jsou pevně dané, to znamená, že si je musíte zapsat do diáře a nejede přes ně vlak. Dovolená se mi musí vejít do termínu, kdy mám volno. Což bude komplikovanější, jelikož nebudu hrát jen tady, ale i na zámku Lednice Noc na Karlštejně. Ale moc se na to těším, protože ta letní představení mají úplně jinou atmosféru než ta pod střechou. Je teplo, je příjemně, diváci nikam nespěchají, je to uvolněnější.

Dokážete odjet ze dne na den na last minute dovolenou, nebo máte zájezd naplánovaný dlouho dopředu v daném termínu?

Jsem dobrodruh a byla bych schopná hned odjet, ale moje profese mi to neumožňuje. Takže jsem nejenom herec, ale i produkční, jsem sama svým manažerem. O všech věcech musím mít přehled. Nesmím si nic špatně přepsat do diáře, pak by z toho byl problém. Někdy je ta manažerská práce složitější než samotná herecká profese. Ale naučila jsem se rozhodovat a jednat sama za sebe. Někdy je to velmi těžké, ale někdy je to na druhou stranu to nejjednodušší, protože zvednete telefon a domluvíte se, na čem chcete. Ale všechna data musí být dobře zapsána a prázdniny se musí operativně uskutečnit ve volném čase.

Máte dvě dcery, chtějí s vámi ještě jezdit na dovolenou? Nebo dávají přednost partě kamarádů?

Už jsme to řešily a daly jsme si takový závazek, že bychom spolu měly být aspoň týden nebo deset dní. Jet k moři nebo někam jinam. Ale abychom pořád držely pohromadě, i když každá už má své přátele, kamarády či práci, to nejde. Proto si myslím, že je nutné, abychom si ten společný čas pohlídaly.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články