Sagvane, blíží se Vánoce, máte už nakoupené dárky, nebo to necháváte na poslední chvíli?

Teď jsem měl tolik starostí, že jsem na to ani nemyslel. Ale doba se mění a vše se nechává na poslední chvíli. I u lístků na muzikály, které se kupovaly půl roku dopředu, teď si je lidé kupují třeba jen 14 dní předem a já jsem v napětí, co bude. Rozhodl jsem se, že budu taky moderní a budu vše kupovat na poslední chvíli.

Zdroj: VLM

Jaký nejbizarnější dárek jste dostal?

Jedna moje kamarádka mi přinesla psa. To jsem byl tenkrát ještě svobodný a chvíli jsem to zkoušel, protože mám zvířata rád a psi jsou skvělí, mám je radši než kočky. Bizarní to bylo v tom, že jsem mu musel přizpůsobit celý svůj život. To znamená denní i noční život přizpůsobit pejskovi. Pak jsem mu ale bohužel musel najít jiný domov, protože jsem zjistil, že nejsem schopen se o nikoho starat, že mám dost starostí sám se sebou. Bylo mi strašně líto, že ho musím dát pryč. Takže zvíře je pro mě asi nejbizarnější dárek.

Do kolika let jste věřil v Ježíška?

Já na něj věřím pořád. Mám třináctiletou dceru a doma říkáme, že přijde Ježíšek. Jestli byla hodná, jestli dobře trénuje tenis nebo se dobře učí, ať si to pak vyřídí s Ježíškem. Myslím si, že v něco věřit je skvělé.

Co byste si přál najít pod vánočním stromečkem?

S roky se to mění. Přál bych si, aby se ta nová generace mohla radovat ze života, jako jsme se radovali my. Teď je svět celkově takový podivný a já mám o tu novou generaci trochu strach. Vím, že to ode mě zní divně, ale chtěl bych, aby moje dcera měla tak zábavný, veselý život, jako jsem měl já. Bez starostí, bez válek, bez velkých emocí. Pro sebe bych si přál, aby se mi dařilo. Mám hodně plánů, koukám hodně dopředu. Zabředl jsem do muzikálů, jsem v uvozovkách producent kromě toho, že tam také hraji. Starám se o spoustu lidí a chci, aby se mi dařilo uhlídat ty věci tak, aby to lidi bavilo, aby na to chodili a já z toho pak měl radost. A mám takový sen v blízké budoucnosti – chtěl bych natočit film.

Zdroj: vlasta.cz

Související články