Sáro, dostala jste velkou šanci nejen v Ulici, ale také třeba v seriálu Sex o´clock. Jaký další projekt vás čeká?

To ještě nemohu prozradit, ale budeme něco točit od prosince a ledna. Myslím si, že hodně lidí bude nadšeno, že se to bude dít. Ale bohužel zatím nemohu říct, co to bude.

Zdroj: VLM

Máte na sobě velmi zajímavý outfit, především obdivuji vaši sukni. Můžete nám popsat, z čeho to vlastně je?

Je to česká značka a Vendy, ta návrhářka, využívá staré látky, ze kterých šije nové kousky oblečení. Tato sukně je třeba z padákoviny. A stylizovala mě moje oblíbená Líza Ovčarenko.

Dáváte si pozor, abyste to, co si kupujete či půjčujete, bylo z udržitelné módy?

Snažím se, aby to bylo udržitelné, ale nemusí to být nutně pokaždé. Nicméně, na čem si dávám záležet, že si něco beru od lokálních návrhářů, třeba i od menších značek. Baví mě v tom experimentovat, než jít do konfekce a vybrat si tam oblečení.

Jste stálice Ulice, kde bojujete s psychikou, a nalepila se na vás ezo podvodnice. Můžete nám prozradit, jak to bude pokračovat?

Můžu říct, že pokud si diváci mysleli, že je s Julií konec, tak to se rozhodně neděje. Julie se vrátí a ještě všem ukáže. Kristýna zjistí, že to, co si myslela, že Julie dělá, tak to má hlubší problém. A že skutečně silně ubližuje okolním lidem. Bude se proti tomu snažit bojovat.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články