Jaký typ mužů preferujete?

Nemám asi vysloveně nějaký typ. U mě hrají hlavní roli jiné aspekty, jako třeba charisma, povaha a tak. Samozřejmě je to bonus, když je muž i fešák, ale není to to nejdůležitější.

Jsme na soutěži Muž roku. Je pro vás Muž roku váš partner Petr Vondráček?

Ano, je to můj šampión.

Zdroj: VLM

Čeho si na něm nejvíc vážíte?

Ono je toho víc. Petr má strašně laskavou povahu a je spolehlivý, což je pro mě neskutečně důležité. Je také hrozně vnímavý a člověk cítí, že je v něm láska. Je toho moc, to bychom tady byli asi dlouho.

Mezi vámi je větší věkový rozdíl. Pociťujete to v něčem, nebo dává vám to okolí najevo?

Je mezi námi 11 let, což mi nepřijde úplně moc. A tím, že se pohybujeme mezi podobnými lidmi a máme stejné zájmy, stejné koníčky, žádné rozdíly nepociťuji.

Seznámili jste se při práci. Neříkali jste si, že co je v domě, není pro mě?

Ne. V tomto případě jsem si to neřekla, protože mně bylo vedle Péti velmi příjemně během divadelních zkoušek. Věřím, že i jemu. A opravdu jsem v sobě neměla žádné pochybnosti, že bychom to dělat neměli.

Jak jste se změnila od dob účasti v první řadě SuperStar?

Změnila jsem se hodně. Uvědomila jsem si věci, které jsem udělala v minulosti špatně. I když na druhou stranu si říkám, že chybami se člověk učí. Nevím, jestli bych něco vrátila zpátky. Některé lidi bych zpátky určitě nechtěla. Vždycky jsem se všechno snažila dělat s dobrým svědomím a vědomím a nikomu neubližovat. Taky už mám nějaký věk, takže si myslím, že jsem troškou zmoudřela.

S pár účastníky SuperStar se dál setkáváte, jako třeba se Sámerem, Martinou Balogovou či Standou Dolínkem. Jaký máte mezi sebou vztah?

Troufám si říct, že pěkný. Naše setkání byla taková poklidná procházka Prahou, bylo to strašně příjemné a jsem ráda, že jsme se setkali aspoň v takovémto počtu.

Jste ve spojení i s Anetou Langerovou?

Bohužel ne.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články