Máte dvě malé holčičky, máte vůbec čas na partnerský život? Zajít si třeba na rande?

Saša: Teď mi zrovna začala naplno sezona a kvůli mé vytíženosti v práci má žena celý ten náš cirkus na starosti, tak se vidíme málo. Snažíme se proto držet minimálně ta rána, abychom se viděli aspoň u snídaně a měli hezký začátek dne. Pak se vracím až v noci. Takhle to teď půjde několik měsíců. Lída pak včas obvolá všechna moje divadla, producenty, manažery a řekne, že v červenci budu mít tři neděle volno, nebo se všichni zblázníme. Jsem postaven před hotovou věc. Jsem ale rád, protože z toho pak žijeme celý rok.

Zdroj: Youtube

Čím vás dokáže manžel překvapit?

Lída: Vším. Neustále mě i po těch letech překvapuje.

Saša: Buď konkrétní. Jmenuj.

Lída: Je strašně pozorný. Kolikrát se až zastydím, že to tak dobře nevycítím jako on. Je opravdu vnímavý, vždy zachytí, co bych si přála.

Čím vám manželka udělá nejvíc radost?

Lída: Když uvařím.

Saša: A ona to i ví, vidíte.

Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo, které vám manželka uvaří?

Saša: Třeba zelňačka. Oni tomu říkají kapustnica.

Lída: Ne, my tomu říkáme kyselica. A miluje jehněčí na všechny možné způsoby. To mám jistotu, že když udělám jehněčí, Saša bude v sedmém nebi.

Blíží se Vánoce, už jste napsali Ježíškovi?

Lída: Ještě jsme nenapsali, ale už je čas. Už se to blíží, musíme to napravit.

Co vy byste si přál pod stromeček?

Saša: Já? Mír.

Lída: Už to není klišé jako dřív, kdy jsme se tomu smáli.

Saša: Přesně, světový mír byl to největší klišé, ale teď bychom si ho pod všemi těmi událostmi přáli všichni. A když pominu také to, že bych si přál zdraví, tak jsme všichni i materiálně založení, musíme si to přiznat. Přál bych si, abych dostal hezkou knížku, ke které bych dostal poukaz, který mě opravňuje k tomu, v jaký přesný čas ji mohu číst. Vždycky, když by na to došlo, tak bych se prokázal touto průkazkou, že si jdu číst, a měl na to klid. To by bylo fajn. Jinak pak máte za dvacet let spoustu nepřečtených knih.

Vy máte dvě malé dcerky a do toho dvě malá vnoučátka. V čem jste teď jiný otec, než jste byl předtím se staršími dcerami? A jaký jste dědeček?

Saša: Myslím si, že jsem byl a jsem skvělý otec a ještě lepší dědeček.

Lída: Je to fajn, že je ta rodina fakt velká. Naše děti si spolu vyhrají. Ten starší vnouček miluje naši Marušku a ona jeho. Jsou to parťáci a je to hezké. Druhý vnouček je ještě malinké miminko, takže toho si užíváme spíš my na poňuňání.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články