Štěpáne, máte trému, když se jdete podívat na svou vlastní filmovou premiéru? Jako teď na pokračování Gumpa.

Vždycky mám trému, protože člověk tu finální verzi nemůže ovlivnit. V divadle s tím můžete hýbat dlouho, ale tohle se natočí a prostě to tam je.

Do poslední chvíle jsem nevěděl, jak to bude vypadat, viděl jsem to dnes poprvé. Vždycky jsem nervózní, jestli jsem to moc nepokazil.

Zdroj: VLM

Kdo je vaše největší podpora?

Rodina. A pak lidi, kteří chodí do divadla a kteří si ten lístek koupí. Je hezké, že chtějí investovat vlastní peníze do mé práce. Divák je pro mě největší zpětná vazba.

Umějí k vám být v rodině i kritičtí?

Já myslím, že umějí. Přiznám se, že jsem se s tím ještě od rodiny nesetkal, ale myslím si, že by byli schopni i zkritizovat.

Jaký vztah máte k pejskům v osobním životě?

Mně pejsci vůbec nevadí, ale nepovažuji se za pejskaře. Nebo za člověka, který vyhledává společnost šesti tisíc psů. To se přiznám, že úplně ne, ale psy mám rád. Když mají rádi mě, tak je to dobré.

Takže máte radši kočky?

Ne, to vůbec ne. Upřímně, já jsem alergik. Jsem alergický na roztoče, a jak mám v blízkosti kočku, tak jsem hotový. Takže pro mě ideálně zvíře je to, které nemá srst, třeba had. Ale těch se bojím.

Máte malou dceru, nechce už domácí zvířátko?

My máme pejska z útulku. Je to labradorka a už je to babička. Ta je fajn. Máme zahradu, tudíž je hodně na zahradě.

Vy jste měl nedávno načas přerušit kariéru kvůli zdraví, už jste v pohodě?

Nemusel jsem přerušit kariéru, bulvár přerušil mou kariéru. Relativně vážně jsem onemocněl a musel jsem odložit nějaká vystoupení, která jsem už ale odehrál. Takže jsem jen na chvíli pozastavil práci, abych se dal do kupy s plícemi.

Už je to dobré a zase pracuji. Taky jsem četl titulky, že Kozub ruší kariéru, nezvládl slávu a tady ty nesmysly, ale není to pravda. Vždycky je potřeba hledat pravdu u zdroje.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články