Seane, představil se nový seriál Policie Hvar, kde hrajete mladíčka, který by se asi rád dostal mezi policejní špičku. Jak to sám prožíváte?

Filip se mi hrál krásně. Myslím, že máme hodně společného, a to zbrklost, že moc neví, co dělá. Je to taková postava, o které nikdo neví, jak se k policii vlastně dostala. Možná ani on sám. Hledali jsme způsob, jak ho hrát, a podle mě tam vypadám skoro až jako naivní patnáctiletý kluk, který neví, co dělá. A to je podle mě správné.

Přál jste si po seriálu Sex O’Clock, kde jste hrál roli puberťáka, zahrát trošku serióznější roli, třeba právě policisty?

Vždycky jsem si to přál. Miloval jsem kriminálky a všechny ty průpovídky kolem. Ale tato je atypická, je to spíš taková odlehčená kriminálka. Ale ten žánr mě hrozně baví. Ještě jsem dost mladý na to, abych hrál seriózní role, takže jsem rád za tento projekt.

Zdroj: VLM

Jak se vám natáčelo u moře?

Byl to splněný sen. Všichni se modlíme za druhou sérii, protože si to chceme zopakovat. Bylo to nádherné. Byla to zkušenost, kterou si člověk jen tak nevysní. Nečekal jsem, že někdy přijde nabídka natáčet dva měsíce u moře. Celé to bylo točené v Chorvatsku.

Jezdil jste nebo jezdíte do Chorvatska na dovolenou?

S mamkou a babičkou jsme jezdili. Byla to moje první dovolená u moře vůbec. Většinou jsme jezdili na Poreč. Ale na ostrově jsem nikdy nebyl, tohle bylo poprvé.

Kam jinam ještě rád vyrážíte?

Nejradši mám Španělsko, konkrétně Barcelonu. Za mě je to nejhezčí město v celé Evropě. Celkově tu španělskou kulturu a lidi prostě miluji.

Když vycestujete do světa, raději poznáváte okolí, nebo jen odpočíváte u bazénu?

Do mých patnácti let jsem miloval all inclusive na Mallorce. Teď mám radši chození. Dva týdny zpět jsem byl v Barceloně a každý den jsme dali 35 kilometrů.

Co kromě herectví a cestování máte rád?

Hlavně dělám hudbu, produkuju, píšu. Jinak se teď snažím cvičit. Je to další věc, kterou bych chtěl dělat.

Mohou se fanoušci seriálu Sex O’Clock těšit na další pokračování?

Samozřejmě. Zrovna jsem včera točil druhou sérii. Měla by být hotová tento rok v zimě.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články