Vašku, jsme v tvém oblíbeném fitku v Čestlicích. Jak často sem chodíš?

Chodím sem 3–4x týdně. S mým bráchou Štěpánem, který je můj road manažer a jezdí se mnou na koncerty, jsme zavedli systém toho, že než jedeme na koncert, potkáme se ve fitku, zacvičíme si a pak jedeme. Jelikož je těch koncertů poměrně dost, cvičíme hodně.

Zdroj: VLM

Měl jsi někdy období, kdy se ti prostě cvičit nechtělo?

Určitě taková období byla. Je to vždy po nemoci nebo po svátcích. To asi známe všichni, že se člověku moc nechce. Pak stačí dva tréninky a tělo si na to zase zvykne. Naopak máme druhý problém, že když nejdeme, chybí nám to.

Tvoje partnerka je bývalá tanečnice, cvičíte i spolu?

Máme hodně dětí. Nejmenší Anička je ještě hodně malá, takže Elišku všechno to cvičení teprve čeká. Říkala, že bude se mnou chodit taky do Čestlic. Má to tady taky ráda. Myslím si, že Eliška má teď dostatek pohybu jako každá jiná máma.

Co děláte s manželkou společně, abyste utužili vztah, když máte tolik dětí?

My spolu tvoříme, pracujeme, děláme spolu hudbu a Eliška píše k mým písním texty. Teď jsme třeba udělali písničku pro Míšu Gemrotovou i s videoklipem. To jsou naše další děti, ale pracovní.

Utužují nás v tom krásném vztahu. Plánujeme i společné výlety jenom my dva, což je taky velice důležité. Abychom byli jenom spolu. Máme spoustu společných zájmů. Musím zaklepat, že je to opravdu úžasné manželství.

Takže do třetice všeho nejlepšího?

Je to tak.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články