Z Dominikánské republiky, kde se celá show natáčela, je ostrovan Vláďa zpátky už dobrých pět týdnů. Na městský život se všemi moderními vymoženostmi si IT konzultant vzpomněl okamžitě. Domů se však těšil především na svoji rodinu, které slíbil za finanční odměnu 2 500 000 korun vybudovat přímo pohádkový domov. „Mým zatím nesplněným snem je mít vlastní bydlení, a to dům se zahradou. Peníze z výhry mi jistě pomohou tento sen snadněji zrealizovat,“ neváhal prozradit, kam nemalý obnos poputuje.

Něco ale po návratu přesto nebylo jako dřív. Zvykat si Vladimír musel nejen na novou figuru, jelikož v soutěži zhubl deset kilogramů, ale popasovat se musel i se zájmem veřejnosti. " Když člověk slyší svoje jméno, tak se otočí. U mě to byl zatím vždycky někdo z kamarádů nebo známých, no a teď to bývá i člověk, kterého jsem v životě neviděl," přiznává s tím, že je přízeň okolí většinou velmi příjemná. "Stává se, že mi lidé třeba jen řeknou, že mi drželi palce, že jsou rádi, že mě mohli vidět a tím to skončí. Je to milé."

Příliš důvěřivý a naivní

Soutěž Vladimír Čapek po svém návratu sledoval i v televizi. Nechtěl si nechat ujít části s tajnými informacemi a rozhovory soupeřů, během kterých rozebírali svoje taktiky. A nestačil se divit! "Zjistil jsem, že jsem byl často hodně naivní. Například jsem důvěřoval určitému člověku víc, než by si v reálu zasloužil. Vyšlo totiž najevo, že měl aliancí rozjetých víc a já jsem si přitom byl stoprocentně jistý, že drží jenom se mnu. Holt jsem měl velké štěstí, že jsem byl velmi často tam, kde jsem zrovna měl být, anebo jsem byl s tím, s kým jsem potřeboval mluvit. Tato soutěž je o štěstí," míní vítěz, kterému k prvenství určitě dopomohl i fakt, že soutěž znal a měl ji nakoukanou ze zahraniční produkce. Ve finálovém rozhodnutí tak ajťák Vláďa porazil modelku Veroniku „Veve“ Přikrylovou a na pomyslné třetí příčce skončila montážnice Johana „Johy“ Špačková.

Zdroj: TV Nova