S vánočním časem přicházejí i pohádky v televizi. Které jsou vaše nejoblíbenější?

Moje srdeční záležitost je S tebou mě baví svět a Marečku, podejte mi pero. Ale když se řekne Vánoce, tak to je pro mě Grinch, Jim Carrey je skvělý.

Co u vás doma nesmí chybět ve sváteční čas?

Nesmí chybět teplo, můj pes a rodina. To je základ. Na letošní Vánoce se fakt těším, protože jsem teď s rodinou byl strašně málo kvůli tomu, že mi vychází album. Teď je to konečně na světě a já si můžu odfrknout.

Zdroj: VLM

Jaký druh cukroví máte nejradši?

Nejradši mám rohlíčky. Jsou takové, že se tím nic nezkazí, a zároveň potěší.

Snažíte se v jídle hlídat během svátků, nebo jsou pro vás Vánoce obžerství?

Nikdy jsem neřešil, jestli se hlídám, nebo žeru. Ale je pravda, že během Vánoc se lidem dělají bříška a podbradky. Já jsem moc rád, že díky tomu dvouletému stresu jsem zhubl. Asi rok navíc jedu v režimu sportu, kdy běhám a posiluji. Ne proto, že bych chtěl narůst, ale chci se cítit dobře. Cítil jsem se slabounký a teď už jsem v pohodě.

Co děláte pro duševní hygienu?

Běhám. To je nejlepší psychická hygiena. Anebo vezmu psa a míček a jdeme jen tak ven. To mě hodí do největší pohody a nic neřeším.

Před časem jste přiznal, že trpíte panickými atakami. Stále docházíte na terapie? Nebo už je to pro vás minulost?

Je to minulost. Stalo se mi to na ostrově (soutěžil v reality show Survivor, pozn. red.). Od té doby, co dva roky vkuse makám ve studiu, stýkám se s lidmi, zažívám náročné situace, a nepřišlo to. Ani vlastně nevím, co to je. Ale jsem rád, že to v mém životě teď není, že se mohu plně věnovat hudbě. Všem, kteří to mají ve fázi, že nemohou vyjít z bytu, chci vzkázat: Myslím na vás, protože jsem byl také na této cestě, ale naštěstí jsem tu zatáčku vybral. Není to vždycky lehké a snadné, ale věřím tomu, že se z toho dá dostat. Taky jsem to zvládl. Před třemi lety jsem si prožil čtyři měsíce, kdy to nebylo vůbec dobré. Ale když člověk chce, lze to překonat.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články