Vojto, Betty, vy jste se dali dohromady v pořadu MasterChef. Dokážete se kulinářským umem překvapit i doma?

Vojta: Většinou mě žádná otázka neodzbrojí, ale my už doma vaříme fakt málo. Máme těch vařících akcí opravdu hodně, tak se u toho dokážeme opravdu překvapit, protože to vypětí je enormní. Teď jsme se pustili s kapelou Chinaski na road show, což znamená vydat čtyři sta jídel. Během toho si sami produkujeme ten stánek, takže tam těch překvapivých momentů je hodně.

Betty: Ale já si myslím, že se ještě pořád dokážeme překvapit. Rozhodně méně než dřív, protože mi přišlo, že cokoliv jsem uvařila, tak Vojta řekl "Vau, to je neskutečné". Ten výraz jsem dlouho neviděla. Ale myslím si, že ještě se překvapíme.

Zdroj: VLM

Co taková snídaně do postele? Děláte si?

Betty: Ta se málokdy stane. Jak Vojta říkal, máme toho hodně. Fakt je to většinou tak, že ráno vstaneme, rychle běžíme něco rychle sníst a běžíme zase dál dělat ty pracovní věci. Takže se to moc často nestává. Ale teď se stěhujeme, budeme mít novou kuchyni, tak doufám, že to bude opravdový domov, a tam si taková překvápka třeba uděláme.

Vojta: Vzpomínám na ta líná pomalá rána, kdy se MasterChef teprve vysílal, teprve to všechno nabíhalo. Občas se zadaří, ale rozhodně to není každý druhý den, jako tomu bylo dřív.

Jaké je Vojtovo nejoblíbenější jídlo?

Betty: Jakékoliv jídlo. Vojta je docela jedlík, ale oba jíme zdravě. Řekla bych, že Vojta si potrpí hlavně na té pravidelnosti a na skladbě toho jídla. Myslím si, že největší radost má, když mu udělám tvarohové muffiny, které dělám bez cukru, bez mouky. Když je udělám a přijde domů, tak toho překvapí a potěší.

Betty má co nejradši k jídlu?

Vojta: Betty je takový vděčný strávník, takže u nás je to spíš o tom, že já dávám pozor, aby se stihla najíst. I když ten nepříjemný, když se nenají, jsem u nás já. Betty je podle mě ráda za cokoliv, co nemusí připravovat ona.

Autor: Lucie Šaléová

Související články