Lustrace sociálních sítí

Přestože se na rande mnohdy ženy tváří, že jsou upřímně překvapené tím, co jim jejich protějšek povídá, ve skutečnosti zase tak překvapené nejsou, protože už většinu věcí dávno vědí. Lustrace sociálních sítí a webových výsledků po zadání mužova jména patří mezi předschůzkové zvyky většiny žen. Je to asi tak samozřejmé jako to, že si před rande oholí nohy, vyčistí zuby apod.

Zdroj: Youtube

Praní podprsenek

Co se týče praní podprsenek, obecně se tvrdí, že by měly v koši na prádlo skončit po třech nošeních. Pokud se hodně zpotíte, tak samozřejmě po jednom. Kolik žen to ale skutečně dodržuje? Spodní prádlo je jemné, praní mu příliš neprospívá a může snižovat jeho životnost a mnohé ženy ani nemají dost podprsenek na to, aby je mohly tak často střídat.

Kritizování odrazu v zrcadle

Toto je aktivita, která ničemu zrovna neprospěje, ale přesto si řada žen nemůže pomoci a pravidelně ji provozuje. Trápí se pohledem na svůj odraz v zrcadle, kritizují své domnělé nedostatky, tahají se za špíčky či přebytečnou kůži a hořekují nad tím, jak vypadají a že už se sebou konečně musejí něco dělat.

Posílání soukromé konverzace kamarádkám

V době, kdy si můžeme snímek obrazovky telefonu pořídit během vteřiny, mohou ženy také velmi snadno řešit zprávy, které si píší s muži, se svými kamarádkami. Často je prosí o radu, diskutují o tom, jak to myslel nebo co mají napsat zpět.

Čichání k partnerovu oblečení

Po dvaceti letech manželství ženy k partnerově košili čichají maximálně proto, aby zjistily, jestli už je potřeba ji hodit do špíny. V počátcích vztahu a v té největší zamilovanosti ale řada žen očichává, protože se nemohou nabažit partnerovy vůně. Přistiženy by u toho ale určitě být nechtěly.

Holení nohou v zimě

Zatímco v létě je holení rituálem, který ženy podstupují i několikrát týdně, s ochlazováním dochází k prodlužování intervalů. Do kalhot se to totiž zdá trochu jako ztráta času. A pokud si zrovna vezmou sukni, často se zbaví chloupků jen na části nohou, která vykukuje.

Tajné dojídání

Mnohé ženy se stydí jíst více jídla před ostatními. Zvlášť pokud mají kila navíc, která jim vadí. Často ve společnosti předstírají, že toho moc nesnědí a jejich nadváha je pouze genetickou záležitostí. Potom si ale dopřávají řadu tajných svačinek, u kterých je nikdo nevidí, a dohánějí, či dokonce předhánějí kalorický deficit.

Zdroje: vlasta.cz StarsInsider The List

Související články