Zde je 10 podivných věcí, ve kterých se pánové cítí nejistí, a které by ženy pravděpodobně nikdy neuhodly:

1. Chtějí nás umět potěšit i jinak než fyzicky

Možná se to zdá úsměvné, ale je to opravdu tak. Muži chtějí skutečně vědět, jak udělat ženu šťastnou. Pro některé je to dokonce primární smysl života. Snaží se být se dobrými manžely, partnery, stejně jako milenci.

2. Vzhled

Myslíte, že to, jak vypadáme, řešíme jen my ženy? Omyl! Na vzhledu totiž záleží i některým pánům. I oni se chtějí líbit a být pro opačné pohlaví přitažliví.

3. Schopnost vydělávat peníze

Většina pánů hodnotí svou mužnost podle toho, jak dobře se dokáží postarat o ženu nebo o rodinu. A s tím pochopitelně souvisí i schopnost obstarat dostatek peněz. I to je důvod, proč je tolika chlapům proti srsti, když jejich partnerka vydělává více než oni. Je to rytířská myšlenka a pokud to váš partner má takto také nastavené, snažte se ho přesvědčit o tom, že stejně dobře jeho mužnost dokáže i to, že vám vytvoří prostředí, ve kterém můžete vydělávat.

4. Osobnost

Ač se to možná nezdá, mnoho mužů pochybuje o své osobnosti. Mají pocit, že nejsou pro ženu dostatečně zábavní nebo zajímaví, a tak přemýšlejí, jak to změnit. Dnešní pánové proto často sahají po knižních průvodcích nebo si do uší pouští chytré podcasty, které je ke zlepšení osobnosti nasměrují.

5. Tělo

Pravděpodobně to nepřiznají, ale faktem je, že většina mužů není spokojena se svou postavou. Ve své hlavě řeší, že jsou ochablí, nejsou dostatečně svalnatí, přibírají na váze, nebo že nejsou dostatečně vysocí a své partnerce tak možná neimponují.

6. Řeší, co si o nich ženy myslí

Přestat se strachovat o to, co si kdo o nás myslí, umí jen málokdo. A muži nejsou výjimkou. Chtějí v našich očích vypadat dobře. Ať se děje, co se děje. A to se netýká jen vzhledu, záleží jim i na tom, jaké mínění mají o nich druzí ve vztahu k rodině.

7. V hloubi duše nechtějí být sami

Přestože můžou někteří muži stokrát tvrdit, že jsou nepolapitelní, milují svobodu a žena by je akorát zdržovala od jejich plánů, opak je pravdou. Ve krytu duše si přejí probouzet se vedle někoho, na koho se mohou spolehnout a s kým mohou sdílet své zážitky.

 8. Chtějí být populární

Každý chce být oblíbený. A pokud si myslíte, že páni a kluci jsou vůči této potřebě imunní, mýlíte se. Všichni potřebujeme přátele a všichni potřebujeme lásku. Naše na první pohled drsné polovičky nejsou výjimkou.

Zdroj: vlasta.cz Weird Things Guys Are Totally Insecure About | YourTango

Související články