Svatba ho štve nebo ji zesměšňuje

Pokaždé, když přivedete řeč na potenciální sňatek, vašeho partnera to rozčílí, začne být útočný nebo nervózní a je na něm vidět, že je mu toto téma velmi nepříjemné. Jeho frustrace může pramenit z toho, že vás zatím nechce opustit, ale zároveň si vás nechce vzít, zatímco ví, že vy o svatbu stojíte. Sňatek může také zlehčovat, znevažovat, neustále zmiňovat rozvodové statistiky apod.

Zdroj: Youtube

Požádal vás o ruku, ale nechce stanovit datum

Zásnuby jsou sice slibem, ale ne nijak velkým závazkem. Pokud vám partner nabídne sňatek, ale potom se všemožně vykrucuje z toho, abyste stanovili jeho datum, jde o varovný signál. Možná, že vám jen chtěl prstýnkem na nějaký čas zavřít pusu a doufá, že mu dáte pokoj a spokojíte se s vágním příslibem. Jakmile stočíte řeč na to, že byste měli datum stanovit, většinou bude mít v záloze nějaké neurčité časy typu: až se zaběhne v nové práci, až dokončíte společné bydlení, až našetříte dostatek peněz apod.

Žije jako nezadaný

To, že se neplánuje usadit, poznáte také podle jeho životního stylu. Jde z párty na párty, flirtuje s ostatními ženami, stále někam vyráží s kamarády a plány s vámi jsou až na dalších místech v žebříčku důležitosti aktivit. Dost možná taky stále žije se spolubydlícími jako při studiích a nemá tendenci si s vámi hledat společné bydlení.

Ve vztahu stále cítíte nejistotu

Partnerský vztah by měl přinášet pocit bezpečí a jistoty, jestliže je pro vás naopak zdrojem nejistoty a vy nikdy pořádně nevíte, na čem jste, potom je asi potřeba ho přehodnotit. Budoucnost takového vztahu se totiž nejeví moc růžově, natož aby snad dospěl ke svatbě.

Vyhýbá se hovorům o budoucnosti

Muž, který se s vámi nechce vázat, se bude vyhýbat plánování společné budoucnosti. Bude odvádět řeč jinam nebo bude prezentovat své plány pouze v první osobě, jako by s vámi nepočítal.

Nechce, abyste trávila čas s jeho přáteli nebo rodinou

To, že vás drží stranou od přátel nebo rodiny, naznačuje, že to s vámi asi nemyslí úplně vážně. Možná se za vás stydí, možná čeká na někoho lepšího. Vždycky má nějakou výmluvu, proč vás nevzít s sebou. S tím souvisí i to, že naopak nemá ani zájem trávit čas s vaší rodinou nebo přáteli. Takové kontakty se mu zdá zbytečné udržovat, když to s vámi stejně nemyslí vážně.

Zdroj: Thoughtcatalog, Marriage, Mom Junction, Vlasta.cz

Související články