1. Zanedbaný vzhled

Očekávat, že něčí tělo zůstane v průběhu let beze změny, by bylo bláhové. O to víc by se pánové měli snažit o svůj vzhled pečovat. I to je totiž pro ženu signál, že za to stojí. Pivním břichem, obnošeným oblečením, zarostlou tváří nebo nedejbože tělesným pachem nikoho neokouzlíte a na případné intimity můžete předem zapomenout.

2. Nestydaté ruce

Pánové, plácáte svou manželkou po zadku kdykoli projde kolem? A jak na to reaguje? Pokud podrážděně, možná je na čase s tím přestat. Ono totiž být ohmatávána pokaždé, když projde kolem, jako by její zadek či prsa byly to jediné, co vás na ní zajímá, se ženám nijak extra nelíbí. Buďte něžnější a místo ruky šmátralky pod trikem své milé raději vtiskněte polibek, nebo to alespoň kombinujte. Tato fyzická náklonnost bez závazků ve skutečnosti zvyšuje intimitu mnohem víc.

3. Předehra jako ztráta času

Ženy a muži cítí touhu jinak. Zatímco muži ve většině případů stačí fyzično, žena se potřebuje naladit i psychicky. Je pro ni proto často těžké cítit sexuální touhu, když se necítí milována, uznávána a oceňována. Pokud je například ve stresu a vy na ni vybafnete – chci sex! – tak věřte, že jste si právě zabouchli dveře od noci plné vášně.

4. Žena až na druhém místě

Žádná žena ani muž nejsou stavěni stejně. Proto to, co fungovalo u předchozího partnera, nemusí (vůbec) fungovat u toho současného. Obrovský rozdíl v tom, co se ženě líbí, i v celkovém zájmu a radosti ze sexu, dělají také neustále se měnící hormony. Je také důležité si uvědomit, že aby žena pocítila touhu, musí se nejdřív fyzicky vzrušit. Proto věty typu „s tebou to nic nedělá“ si, pánové, nechte od cesty. Očekávání, že bude žena nažhavená od první chvíle, kdy jí sundáte kalhotky, je zcela mylné a povede jen k oboustranné frustraci.

5. Trucování

Ano, může to být frustrující, můžete se dokonce vnitřně vztekat, ale je třeba si uvědomit, že vaše partnerka (či partner) má vždy právo říct „dneska ne, miláčku“. Pokud se to děje občas, není třeba se znepokojovat, nebo dokonce kvůli tomu trucovat. Vždyť ne každý má vždycky náladu a spánek je cenný. Ovšem jestliže se odmítání intimit opakuje, pak je to skutečný problém, který je nutné společně a s láskou řešit.

Zdroj: vlasta.cz 5 Things Husbands Do That Kill The Mood For Married Sex | Lesli Doares | YourTango

Související články