Pokud si všimnete některé z následujících věcí, které se objevují ve vašem vztahu, zřejmě je načase si přiznat, že váš vztah je odkázán k záhubě ještě dřív, než si navléknete snubní prstýnky. Na tohle si dávej, holka, pořádného majzla, řekla by moje babička. A měla recht.

Zdroj: Youtube

Nejste moc šťastná a nemyslíte si, že se to zlepší

Jste ve vztahu s někým, o kom se domníváte, že vám nedává tolik, co dáváte jemu? Pokud se cítíte nešťastná, ale spokojená, protože „tak se věci mají“, vztah s největší pravděpodobností skončí rozvodem. Důvodem je, že být dlouhodobě nešťastný téměř vždy vede k odchodu nešťastného partnera, i když to trvá roky.

Jeden z vás, nebo oba, pravidelně podvádí

Na vztahu s permanentní nevěrou je tolik nezdravého. Pravdou je, že je to často příznak horších problémů a ty často vyvrcholí v chaotickém a ošklivém rozchodu. Existují sice páry, které se dohodnou, že budou mít „volný vztah“, ale nevím, bude se vám to líbit pořád?

Z pomyšlení, že s ním jdete k oltáři, máte špatný pocit

Nemusí to být jen předsvatební nervozita. Pokud máte dojem, že děláte obrovskou chybu, poslechněte. A nemyslete, není to žádné šarlatánství, mít intuici není nic nadpřirozeného, takže jen stačí naslouchat sama sobě. Může vám to zachránit partnerský život.

Berete si ho ze zištných důvodů

Ale no tak, to už dnes přece není potřeba. Peníze si umíte vydělat sama, když na to přijde, a být vdaná taky není žádná povinnost. Pod čepec zamiřte jen tehdy, pokud si to opravdu přejete a je to z lásky. Většina manželství uzavřených z jakýchkoli postranních úmyslů pravděpodobně nevyjde.

Související články

Podváděl s vámi bývalou ženu

Statistiky ukazují, že jen velmi malá část párů, které začaly nevěrou, skutečně dlouhodobě funguje. A známé rčení o tom, že když je člověk ochoten podvádět jednou, je schopen podvádět znova, má tendenci platit. Nebuďte v šoku, pokud vás karma kousne zpět za to, co jste udělali. Někdy si ale člověk neporučí, takže nikoho nesoudíme, ale připravte se na to, že… však víte co.

Vaši blízcí měli tendence vám to rozmlouvat

Pokud se vás lidé snaží přemluvit, abyste si nebrali osobu, se kterou chcete vstoupit do manželství, je to špatné znamení. Může to znamenat, že jste v násilnickém vztahu nebo že je tu ještě něco, co byste měli vědět, než se někomu zavážete. Velmi často pak lidé litují, že neposlechli varovné hlasy svých blízkých. Na druhou stranu, nemůžete poslouchat úplně všechno, ale pokud vám vymlouvají vašeho partnera úplně všichni, hm, to je divné, nemyslíte?

Fyzicky nebo psychicky vám ublížil

Většina násilných vztahů končí dvěma způsoby: rozvodem nebo smrtí týraného manžela. Jediná rada. I když vás uhodil jednou a tvrdí, že se to nebude opakovat, nebo jestli vám vyčítá absolutně cokoli, a dokonce se vám snaží organizovat váš život, zastavte tuhle nešťastnou misi a tohoto muže si v žádném případě neberte.

Související články

Vdáváte se pod tlakem vrstevníků

Pokud na vás lidé tlačí, abyste si vzali chlapa, který se vám nelíbí, musíte přehodnotit svůj život. Skuteční přátelé tohle nedělají lidem, na kterých jim záleží, a lidé, kteří to dělají, mají často jiné důvody, proč chtějí vidět, jak se pořádně spálíte. Utečte nejen od toho muže, ale taky od lidí, kteří se vás snaží přimět, ať si ho neberete. Může se totiž stát, že ho začnete po pár letech doslova nenávidět.

Cítíte úlevu, když na chvíli odejde

Tak jistě, po třiceti letech manželství je celkem fajn, když si můžete na dva dny vyrazit s kamarádkou do lázní. Jste-li ale teprve na začátku vztahu a už se nemůžete dočkat, až vypadne z bytu, je to hodně blbé znamení. Pravděpodobnost, že spolu oslavíte zlatou svatbu, je mizivá.

Tlačíte ho k oltáři, kopete a křičíte

Pokud ho musíte doslova nutit, aby si vás vzal, později se s vámi pravděpodobně rozvede. Nechci vám do toho mluvit, ale jestli chodíte a žijete s někým, kdo to bere tak nějak víc „easy“ a o svatbě mluvíte jen vy, mějte trochu důstojnosti a nechte ho plavat. Ať si ho chytí nějaká jiná rybářka. Tahle ryba pro vás není.

Zdroj: Vlasta.cz yourtango.com

Související články