Pro svůj nový duet „Jednu malou chvíli“ si vybrala osmadvacetiletého zpěváka Jana Bendiga, který ji svým výkonem uchvátil na Českém slavíku. „Přišla za mnou, že jsem se jí líbil nejvíc, a říkala, že bychom spolu mohli něco vymyslet. Samozřejmě jsem skákal radostí. Párkrát jsem si říkal, že to jednou vyjde, že třeba za pět let budu mít duet s Luckou Bílou. A vidíte, vyšlo to daleko dřív,“ popisuje Jan vznik hitu s první dámou české pop music.

A když navážeme na text jejího nového hitu, není od věci si připomenout, že pořádná řádka Zlatých slavíků se jí doma třpytí právě proto, že si vždy uměla vážit svých fanoušků. A když se zběžně podíváme do celého jejího života, zdá se, že větou „nepromarni ani jeden den“ se řídila i v soukromí. Nikdy nebyla přelétavá a přála si lásku na celý život, i tak se Lucie Bílá (56) vdala několikrát, aby nakonec zakotvila v náruči mladého svalovce. Teprve on ji učinil šťastnou. Koho ale zpěvačka vlastně miluje nejvíc na světě?

Její první láskou byl dětský herec Tomáš Holý (†21). Původně vyučená dámská krejčová v té době dělala své první krůčky ve světě hudby a s Tomášem, studentem vysoké školy, který se chtěl stát právníkem, randila zhruba šest měsíců, než tragicky zahynul při autonehodě. Po boku Lucie Bílé pak stanul producent Petr Kratochvíl (70). S ním se seznámila při účinkování v jeho projektu Zahrada rajských potěšení. Z lásky jako trám vzešel v roce 1995 společný potomek – syn Filip. Bohužel ani dítě nebylo zárukou šťastného vztahu a Kratochvíl rodinu opustil kvůli Miss Československo 1992 Pavlíně Babůrkové (49). Krátce nato poznala podnikatele Radka Pokorného (52). Vztah, pokud se tomu tak dá říkat, ale trval jen krátce. Pokorný jí totiž připravil překvapení ve formě souběžného vztahu, o kterém jí tak trochu zapomněl říct.

Svatební zvony poprvé

Svatební šaty zpěvačka poprvé oblékla v roce 2002, kdy se bláznivě zamilovala do pozounisty Pražské filharmonie Stanislava Penka (48). Nechala se dokonce slyšet, že se chtěli vzít už po pěti dnech, co se poznali. „Já si myslím, že když člověk pozná, že má vedle sebe toho pravého, vůbec nad ničím už nešpekuluje, ani se nerozhoduje. Je to prostě dané," rozplývala se tehdy. Jenže vysněná pohádka o dokonalém manželství vydržela pouhý rok. „Vím, že nám spousta lidí držela palce a přáli nám štěstí. Strašně mě mrzí pomyšlení, že právě tito lidé budou zklamaní. Mohu jen říct, že jsme to mysleli vážně a šli do manželství s přáním, aby vydrželo po celý život. V určitém okamžiku jsme ale pochopili, že to přání nemůže být naplněno. Najednou jsme zjistili, že nám náš vztah nesmírně ubližuje,“ stálo před lety ve zpěvaččině prohlášení.

Veselka podruhé

Z rozvodu se však Lucie velmi rychle oklepala a o čtyři roky později stála před oltářem znova, tentokrát s Vaškem Noidem Bártou (41), s nímž se poznala v muzikálu Excalibur. Noid byl její první mladší partner. Dokonce s ním plánovala miminko. Kvůli zdravotním komplikacím se to ale nedařilo. Pár údajně zvažoval i adopci, na kterou už ale nedošlo, a přišel rozvod. Dva roky nato po zpěvaččině boku stanul provozní pražské kavárny a galerie Petr Makovička (44), se kterým Bílá tvořila pár pět let.

Zasnoubení stačí

Nyní se už řadu let Lucie objevuje ve společnosti urostlého fitness trenéra a bodyguarda Radka Filipiho (38), který pěnici dokonce před časem navlékl zásnubní prsten. Vdavky se prý ale (zatím) nekonají. „I když jsem od té chvíle prstýnek nesundala, žádnou tajnou svatbu nechystáme. Pro mě už to samotné pokleknutí a navléknutí prstýnku je ,ano‘ napořád,“ řekla v rozhovoru pro Denik.cz. A společně si pořídili i pejska, bulteriéra Kvída. Přestože Lucie Radka miluje a doufá, že je tento vztah jejím posledním, největší láska to přesto není. Hlavním mužem v životě zpěvačky zůstává syn Filip (27). „Není žádná bytost na světě, která by pro mě byla víc než tenhle malý nezbeda… Pardon, teď už velký a dospělý muž,“ směje se.

Song „Jednu malou chvíli“ představí Lucie Bílá a Jan Bendig v Show Jana Krause dnes ve 21.35 na Primě.

Zdroj: Prima FTV