Nikdo z nás není dokonalý a každý máme své mouchy, ovšem existují jisté vlastnosti a chování, které pro okolí může být otravné. Což pak vede k tomu, že pro vás může být problém najít si partnera. Na co si tedy dát pozor?

1. Máte problém se svým tělem

Zkoumáte na sobě každý špíček a záhyb, jste posedlá svým tělem a přestože je léto, potíte se zahalená v několika vrstvách? Možná to tak na první pohled nevypadá, ale tyto nejistoty, které jsou pouze ve vaší hlavě, se odráží nejen na vašem sebevědomí a jednání, ale také na tom, jak moc si užíváte nejen život, ale i případný sex. Což může být z dlouhodobého hlediska problematické. Snažte najít cestu k sobě, uvědomte si, že to, jak se vidíte vy, je jen jeden úhel pohledu, pro ostatní může být krásná. Tak se uvolněte!

2. Žárlíte na všechno a na všechny

Možná vaše kamarádka zhubla a teď jí to neskutečně sluší, možná si soused koupil nové auto a rodinu nyní bere na luxusní dovolenou, nebo že by váš partner mimoděk pokukoval po mladé servírce, zatímco spolu večeříte? Jasně, můžete závidět a žárlit, ale scény nebo pomlouvání ještě nikdy nikomu nepomohly. Navíc pro ostatní je únavné neustále vás přesvědčovat, že vaše domněnky jsou zbytečné. Zkuste naopak změnit svůj úhel pohledu, úleva se dostaví téměř okamžitě.

3. Pokládáte otázky, na které nechcete znát odpovědi

Ptáte se mužů na intimní otázky, jako například kolik měli sexuálních partnerek, jaká byla jejich bývalá přítelkyně a zda jste lepší než ona? A následná odpověď vás akorát užírá? Pak by bylo lepší nechat tato témata spát a se svým partnerem probrat například raději plány na příští víkend. Nemusíte přece vědět za každou cenu všechno.

4. Zbytečně všechno analyzujete a rozebíráte

Zavolám ti. Jednoduchá všeříkající věta. Vám ale přesto nedá spát a hledáte za ní skrytá poselství. „Co tím myslel? Co znamenal tón jeho hlasu? A opravdu mi zavolá?“ Přílišné analyzování a detailní rozebírání situací je totiž vaším koníčkem. Zkuste se nad tyto myšlenky povznést. Uvidíte, že se vám uleví.

5. Vymýšlíte katastrofické scénáře

Ten pocit, kdy víte, že je něco špatně, ale nevíte co. Ten jemný hlásek ve vaší hlavě, který vám našeptává, že něco nejde podle plánu. Říká se mu šestý smysl, nebo taky ženský instinkt, chcete-li. Je tu z určitého důvodu, často však vymýšlí nevymyslitelné a láme srdce. Naučte se proto rozeznávat, které našeptávače poslechnout a které si naopak jen tak vyslechnout a nechat je jít. Jinak se z toho zblázníte.

Zdroj: vlasta.cz If You Do These 5 Silly Things, Expect To Stay Single, Ladies | YourTango

Související články