Jedni ji milují a ti druzí ji "nemusí". A to ne kvůli jejím knihám. Radka Třeštíková totiž ráda provokuje. Vše začalo letošním karlovarským festivalem, na jehož zahájení se dle módních expertů objevila zcela nevhodně oblečená. Místo velké večerní zvolila zelenobílou kostkovanou sukni, která nápadně připomínala ubrus, a přes silikonem vylepšená ňadra si přetáhla bílý pruh látky. Všem na odiv pak vystavila holé vypracované břicho a tetování. Přestože má spisovatelka vskutku dokonalou postavu, kterou by jí mohly závidět i o generaci mladší ženy a dívky, podle mnohých její model působil vulgárně a na červený koberec se nehodil. Doslova přes noc se tak stala jednoznačným terčem vtípků a posměchu. Z Radky si neváhala vystřelit ani známá glosátorka Zuzana Bubílková, anebo přítel Martiny Pártlové, zpěvák a kytarista skupiny Koblížci Josef Vařeka.

Nejlepší obranou je útok

Pokud by byl člověk slabší osobnost, nejspíš by se z toho všeho zhroutil, zalezl pod peřinu a už nikdy nevylezl. Ne tak Radka Třeštíková, která je i známou blogerkou a influencerkou. Nejspíš proto, aby její kritici měli co na práci, začala ještě přilívat olej do ohně a na sociální sítě postovat fotografie v plavkách. A co víc, nedávno se dokonce ukázala v rouše Evině na titulce známého magazínu pro ženy.

Po deseti letech manželství si užívá svobody

Zatímco po pracovní stránce se oblíbené spisovatelce daří, v soukromí už to tak růžové není. S manželem, fotografem Tomášem Třeštíkem, se před nedávnem rozvedli. Jak se ale zdá, žádnou vědu z toho nedělá a užívá si vše, co jí život přináší. „Manželství mi dalo dvě děti a deset krásných let. Myslím, že dost naplněných a dobrodružných. Bylo toho hodně. Kdybych to měla hodit na papír, tak by to byla určitě jízda,“ říká Radka s tím, že se s Tomášem i nadále přátelí a jeho nový vztah s Evou Decastelo mu přeje. Sama se ale do nových lásek nežene. „Zjistila jsem, že jsem člověk, který má rád samotu a nepotřebuje se úplně na někoho vázat. Jsem taková samostatná, nezávislá a mám to ráda takhle. Takže mi úplně nevadí, když nikoho nemám. Ne, že bych od sebe nějak odháněla lidi, ale zvládnu to i sama," uzavírá.

Zdroj: vlasta.cz Prima FTV

Související články