Počasí konečně vyzývá k tomu obléci se do veselých, výrazných barev od hlavy až po paty. Dejte vale ponurým tónům, elegantní černý či šedý kostým pověste na nejzazší ramínko ve skříni a oddejte se jásavému trendu. Teď je ten správný čas na křiklavé barvy!

O tom, že je sytě barevný kalhotový kostým žhavým trendem sezony, jsme už psali. Chtěli jsme vás inspirovat k tomu, abyste si alespoň jeden super kousek na jaro pořídila. Pokud ale stále váháte, podívejte se, jak tento módní výstřelek oblékají světové celebrity. Možná pak opravdu poběžíte do nejbližšího obchodu s módou.

Sestra dvojčat Olsenových se toho nebojí

Americká herečka, mladší sestra dvojčat Ashley a Mary-Kate Olsenových Elizabeth Olsen vyrazila na promenádu ve žlutém elegantním kostýmu s širokými nohavicemi a zářila jako sluníčko. A v červeném overalu, přes který měla původně přehozené sáčko, byla zase za velmi elegantní dámu. Herečka zkrátka umí v módě chodit a je svými atraktivními outfity pověstná.

Zdroj: Youtube

Herečka v barvách zvýrazňovačů

Ani slavná americká herečka a modelka Blake Lively v barevném kostýmu nezapadla do šedého davu. V oranžovém outfitu, který tvořily široké kalhoty, perfektně střižené sako a minimalistický top, vypadala přímo božsky. O level výš pak posunula kalhotový kostým v barvě zeleného zvýrazňovače z dílny Versace, v něm byla modelka v ulicích New Yorku opravdu nepřehlédnutelná.

Mládí ruku v ruce se zralou krásou

Anglicko-americká herečka a modelka Lily Collins se našla v moderní mint zelenkavé, která dala vyniknout jejímu mladistvému půvabu. Lily si vyrazila do ulic v extra zvonových kalhotách se zajímavě řešeným laclem a saku tón v tónu a retro vyznění celého outfitu umocnila atypickým účesem.

Zrzavá americká herečka Julianne Moore hrála po boku Anthonyho Hopkinse ve známém thrilleru Hannibal. Tehdy šlo o hororový snímek, na aktuální fotce je však herečka velmi pozitivní v nádherném růžovém kostýmu, který zdůrazňuje její krásu. Dvouřadé sako slaví obrovský boom, široké kalhoty jakbysmet.

Červená a modrá je také dost dobrá

Olivia Wilde je irsko-americká herečka a modelka, která má neskutečné charisma a je považována za jednu z nejkrásnějších žen světa. Kdo jiný, než tato módní ikona, si může dovolit obléknout perfektně střižený, jasně červený kostým na holé tělo? Tentokrát se jí muži do očí jistě nedívali.

Nádherný kostým, který přesně padne jejímu fototypu, zvolila „pravá blondýnka“, americká herečka a producentka Reese Witherspoon. Světle modrý kostým korespondoval s jejíma pomněnkovýma očima a blonďatou hřívou a Reese působila jako nevinnost sama.

Užší nohavice v délce nad kotníky jsou také v kurzu

Britská zpěvačka, textařka a herečka Rita Ora oblékla jako jedna z mála jasně zelenkavý kostým se zkrácenými a rovnými nohavicemi a k němu subtilní střevíčky na jehlách.

Podobně střižené kalhoty jako součást atraktivního jasně růžového kostýmu předvedla také Lindsay Lohan. Černobílé puntíkaté lodičky s páskem přes nárt a výrazné kostěné černé brýle celý model vhodně doplnily.

Zdroj: Vlasta.cz Profimedia