Vybavte si audioknihovničku na podzim. Právě teď se slevou 50 %

Komerční sdělení | 15. 9. 2022

Audiobraní je akce, v níž se každý týden představí stovka titulů, které můžete pořídit za polovinu původní ceny. Nenechte si ji ujít.

Ať už jsou audioknihy vaším oblíbeným společníkem, nebo se stále odhodláváte vyzkoušet, zda vás budou bavit – teď máte jedinečnou příležitost udělat si radost a ušetřit. Na největší audioknižní platformě v Česku Audiotece totiž probíhá Audiobraní, které přináší za poloviční cenu pestrý mix titulů. Jejich poslech vám zpříjemní cestu do práce, úklid i odpočinek. Můžete se díky nim zasnít, pobavit, inspirovat, prožít příjemné napětí nebo pracovat na svém rozvoji. Zastoupeny jsou totiž žánry od oblíbených detektivek a thrillerů přes fantasy, faktografická díla až po klasiku.

Nové formáty a efekty, které vás vtáhnou do děje

Audio obsah navíc otevírá stále nové možnosti zábavy. Jedinečný zážitek vám dopřejí tituly v takzvaně superprodukčním zpracování. To na vás díky originálním efektům a špičkovým výkonům prvotřídních herců udělá mimořádný dojem. Přibývají i nové žánry, od zábavných či populárně naučných audioshow až po audioseriály – komediální, detektivní i mystické. I tyto tituly mají v Audiobraní své zástupce.

Jakmile si je pořídíte, snadno si audioknihy přehrajete ve svém mobilu či tabletu, a to prostřednictvím aplikace Audioteka. Ta je ke stažení zdarma a k dispozici je jak pro iOS, tak pro Android.

Nepropásněte slevy 50 %

Audiobraní potrvá až do 27. 9. 2022. Tituly zařazené do akce se ale mění každý týden, takže je lepší web Audioteky sledovat průběžně, abyste žádný zajímavý nezmeškali. Z audioknih, které jsou v nabídce právě teď, patří k našim tipům tyto:

Jiří Havelka: Agent

Tento dokumentární audioseriál se stal Audioknihou roku 2021. Vypráví mrazivý příběh posledních dní života bývalého ruského agenta a nekompromisního Putinova kritika Alexandra Litviněnka. Mapuje dobu, kdy marně bojoval s následky otravy a zároveň pátral po tom, kdo za ní stojí. Autor a režisér Jiří Havelka s posluchači sdílí i citace z materiálů, které dosud nebyly do češtiny přeloženy nebo umělecky zpracovány. V hlavních rolích excelují hvězdy Dejvického divadla v čele s Jaroslavem Pleslem, Klárou Melíškovou, Ivanem Trojanem a Martinem Myšičkou.

Walter Isaacson: Prolomený kód života

Od autora bestsellerů Leonardo da Vinci a Steve Jobs pochází strhující příběh o tom, jak nobelistka Jennifer Doudnaová a její kolegové rozpoutali revoluci, která nám umožní léčit nemoci, bojovat s viry a mít zdravější děti. Když jí středoškolský poradce tvrdil, že se dívky na kariéru ve vědě nehodí, neposlechla ho. Nakonec Jennifer Doudnaová a její spolupracovníci vynalezli jednoduchý, ale převratný nástroj na modifikování DNA, známý pod zkratkou CRISPR. Příběhem provází příjemný hlas Ondřeje Nováka.

Michelle Obamová: Můj příběh

Bývala první dáma Spojených států v tomto příběhu líčí počáteční léta svého manželství, kdy se snažila sladit práci a rodinu se strmě stoupající politickou kariérou svého muže. S grácií, humorem a nevídanou upřímností nabízí sugestivní pohled do zákulisí chvil, kdy její rodina vstoupila na světovou scénu, i na osm historických let, jež prožila v Bílém domě. Zároveň nechává nahlédnout do duše jedinečné, průkopnické osobnosti, která se snaží žít nearanžovaný život a své síly i hlas propůjčuje do služeb vyšších ideálů. Ve skvostném podání Zuzany Stivínové.

Tagy Alexander Litviněnko audiokniha Česko Ivan Trojan Jiří Havelka Leonardo da Vinci Michelle Obamová Steve Jobs Vladimir Vladimirovič Putin Walter Isaacson