Pondělí 8. 5.

Měsíc se nachází ve Střelci. Nenoste vysoké podpatky, hodně pijte, stravujte se zdravěji, pokud možno vynechte veškerý cukr. Důležitý je i pohyb, procházejte se!

Úterý 9. 5.

Luna se přesouvá ze znamení Střelce do znamení Kozoroha v 1.33. Dbejte na odstranění celulitidy a rozšířených žilek. Jezte hodně sóju, je dobře stravitelná a podporuje vznik zdravých jaterních buněk. Neobsahuje cholesterol, ale naopak lehce stravitelné bílkoviny, probiotika, vápník, železo a vitaminy B12 a K2. Vnímejte všude kolem sebe krásu a lásku!

Středa 10. 5.

Měsíc ubývá v Kozorohu. Pečujte o svoji pleť a nehty. Zajděte si častěji do sauny a připravte sami sobě relaxační koupele. Je nejvhodnější čas začít s otužováním.

Čtvrtek 11. 5.

Luna se ve 4.05 přesouvá do Vodnáře. Máte pocit, že vám chybí draslík? V tom případě si ho určitě doplňte, protože v buňkách lidského těla tvoří hlavní minerál.

Pátek 12. 5.

Měsíc se nachází ve Vodnáři. Nechte si namasírovat nohy od kotníku po stehna a také plosky chodidel. Zaměřte se rovněž na předcházení a léčbu křečových žil.

Sobota 13. 5.

Luna se přesouvá do Ryb v 6.39. Meditujte a snažte se vyčistit si myšlenky. Udělejte něco pro své zdraví a vypijte denně jeden šálek čaje z květu kaštanu koňského.

Neděle 14. 5.

Měsíc ubývá v Rybách. Vhodné jsou refl exní masáže nohou. Tělo se potřebuje občas zpotit, proto zajděte do sauny, jděte na svižné procházky či jinak sportujte.

Zdroj: časopis Vlasta, E.M.A. Europe