Pondělí 31. 1.

Měsíc ubývá v Kozorohu. Dopřejte si saunu a koupele s bylinkami. Dbejte na přísun vápníku, a pokud trpíte bolestí kolen, uvařte si čaj z řebříčku, který vylouhujete.

Úterý 1. 2.

V 6.46 nastane novoluní a Luna se přesune do Vodnáře v 10.43. Vyrobte si domácí limonádu – dvě lžíce jablečného octa rozmíchejte v půllitru vody a přislaďte medem.

Čtěte také

Kliďas nebo vztekloun?

Čtěte také

Test: Řidičský styl partnera prozradí mnohé o povaze. Vzteká se či jede pomalu?

Středa 2. 2.

Měsíc se nachází ve Vodnáři. Zkuste jednoduché cvičení na křečové žíly. Každý den pět až patnáct minut pokládejte nohy na zeď. Oživíte tím tělo, mysl i ducha.

Čtvrtek 3. 2.

Luna se ve 12.00 přesouvá do znamení Ryb. Vhodná je reflexní masáž nohou, kterou samozřejmě nejlépe dostanete u odborníka. V každém případě pečujte o svá chodidla i doma. Nohy koupejte v bylinkové vodě a také kruťte prsty u nohou. Lymfa je velmi důležitá, protože odvádí odpadní látky z těla ven, pak se cítíte lépe. Proto péči o ni nezanedbávejte!

Čtěte také

Obrázek Vlasta.cz

Čtěte také

Tajemný japonský horoskop: Jste borovice, sakura nebo javorový list?

Pátek 4. 2.

Měsíc dorůstá v Rybách. Pomáhejte tělu jemnou masáží chodidel. Stlačujte body na palci a ostatních prstech, blahodárné výsledky těchto procedur se dostaví velmi brzy.

Sobota 5. 2.

Luna se přesouvá do Berana. Nejdůležitější funkcí mozku je paměť a s přibývajícím věkem se zhoršuje. Musíte ji procvičovat – studujte, luštěte křížovky a rébusy.

Čtěte také

Hledání budoucnosti nebo raději klidu v duši?

Čtěte také

Znáte indický horoskop? Zjistěte, zda jste hlava kobry nebo drahokam

Neděle 6. 2.

Měsíc se nachází ve znamení Berana. Trénujte svůj mozek, dokud je čas! Dbejte na dostatečný spánek, pohyb, meditaci, vyváženou stravu, ale i důležitý pitný režim.

Zdroj: E.M.A. Europe

Čtěte také

Horoskop může naznačit, jakou bude mít dítě povahu

Čtěte také

Vnoučata podle horoskopu: Panny nesnášejí změny, Býci jsou neústupní