Seriál Ulice běží na obrazovkách už neuvěřitelných osmnáct let, což z něj suverénně činí nejdéle vysílaný český počin. Lidé všech věkových kategorií tak vpodvečer všedních dní pravidelně usedají k televizím, aby sledovali příběhy a osudy, s nimiž se setkává každý. Kromě stálých oblíbených tváří, bez nichž bychom si snad Ulici ani nedokázali představit, čas od času dějem zamíchají postavy, které se na pár dílů objeví a pak zase zmizí. A to buď natrvalo, anebo se v různě dlouhých intervalech vrací.

Zdroj: Youtube

Návrat po pěti letech

Mezi takzvané katalyzátory v ději patří například Hynek Urban v podání Romana Vojtka, který se do seriálu vrací po pěti letech. „Mám pocit, že jsem tady byl včera, i když mozek ví, že to je desetina mého života, takže je to dlouhá doba,“ odpovídá herec s tím, že nabídku na návrat do seriálu přijal okamžitě. „Neměl jsem proč váhat. Tuhle práci jsem si vybral a byla by škoda nevyužívat hezkých nabídek. Rád se na chvilku zase vrátím. Je neuvěřitelné, že i když jsem v Ulici nebyl téměř pět let, spousta diváků mě má s Hynkem Urbanem spojeného více, než s jinými i třeba novějšími rolemi nebo seriály,“ prozradil seriálový Hynek, který kdysi zachránil Gábinu, když ji ohrožoval její tehdy už bývalý přítel Aleš. Nyní se naplno vrací do děje, protože se chce aktivně podílet na výchově svého syna Šimona, kterou podle něj Gábina nezvládá.

Související články

Po mateřské zpět do práce

Těšit se však již brzy budeme moci také z přítomnosti postavy Áji Holoubkové alias Barbory Mudrové, o níž se v Ulici pár měsíců zatím jen mluvilo. Áju viděli diváci v Ulici naposledy před necelým rokem. Pak na čas zmizela, jelikož herečka otěhotněla a odešla na mateřskou. Nyní se Barbora Mudrová už jako maminka devítiměsíčního Kristiánka do seriálu vrací, aby coby Ája znovu zatahala za nitky v příběhu Nyklových… S Barborou Mudrovou i Romanem Vojtkem se diváci seriálu již brzy znovu setkají a rozhodně to nebude jen na chvíli. Máme se na co těšit!

Zdroj: vlasta.cz TV Nova